Bob Stone (Dwayne Johnson) bol na strednej škole malý, nepopulárny a šikanovaný tučniak na rozdiel od Calvina (Kevin Hart), ktorý stál na úplne opačnej strane stredoškolského potravinového reťazca. V Calvinovom prípade však už ide len o spomienky na zašlú slávu, lebo dnes sa zožiera na zle platenom mieste účtovníka a sleduje ako mu život uniká pomedzi prsty. Bob a Calvin sa dlhé roky nevideli, až na seba narazili na internete a neskôr sa stretli v bare, aby si zaspomínali na staré dobré časy. Calvin je šokovaný nielen z Bobovej novej kulturistickej postavy, ale hlavne z toho, že Calvin je elitný agent CIA a rieši tie najzamotanejšie špionážne prípady sveta. Calvin nechá starého priateľa u seba prespať, čo sa však ukáže ako zásadná chyba, lebo hneď ráno vtrhne do bytu trestná výprava Bobovych nazúrených kolegov - agentov, ktorí idú svojmu partnerovi po krku. Podľa nich je totiž Bob namočený v prípravách na teroristický útok! Bob sa dá na útek a vezme so sebou aj stále šokovaného Calvina. S jeho pomocou chce nielen očistiť svoje meno, ale aj zachrániť svet, čo by pre bývalú stredoškolskú hviezdu nemal byť žiadny problém. (CinemArt SK)

M.i.k.e

nečekal jsem nic a nakonec jsem docela příjemně překvapen.Ne,že by v CI všechno fungovalo...gagy a vtipy vycházejí tak z poloviny,něketré věci jsou fakt hodně postavené na hlavu a hlavně to do jaké role tvůrci stylizovali Rocka je místy hodně iritující.Na druhou stranu je fajn,že si tvůrci odpustili berličku v podobě vulgárností a fekálního humoru,bez kterého se snad žádná současná komedie neobejde.Nemůžu říct,že by CI byl můj favorit ,ale i díky ústřední dvojici patří do lehčího nadprůměru minimálně co se komediíí týká...65% ()

BMW12

To je blbina, ale fakt zábavná! Kevin Hart to opět zabíjí, on je neskutečnej, kdykoliv otevře hubu, tak se musím smát. :-D Dwayne Johnsnon roli komika také dobře zvládl, i když samozřejmě akční filmy mu jdou lépe. Ale povedlo se to, samozřejmě scénář v některých ohledech mohl být lépe napsán, ale jde hlavně o komedii a já se bavil. ()

AlistairMir

Já čekal víc :-) Ale i přesto je Centrální inteligence pohodovej snímek co mě bavil, avšak ruku na srdce - Lví podíl na tom má The Rock. Jeho postava byla tak dokonale cáklá, že to přímo řvalo po více bláznivých scénkách a těch je bohužel ve filmu celkem málo, na to, že tvůrcem je rejža pro mě legendární Vybíjené. Hart se k Rockovi hodí a myslím, že se dobře doplňují. Film tak brzdí jen scénář, kterej se , kdo ví proč, drží zpátky. Škoda, ale stále dobrá zábava. ()

Frajer42

Těžce přehrávající Dwayne Johnson v dosti atypické roli na jedné straně a věčně pištící Kevin Hart na straně druhé. Těžko odhadovat, který z nich vás začne srát dřív. Postupem času vás však zaručeně začnou obtěžovat oba. Pochválit se dá pouze to, že se párkrát během filmu povede nějaká hláška či jinak legrační situace. Převažuje ovšem v nepěkném poměru trapnost. Nemám rád akci, kdy po sobě všichni střílejí slepými náboji. Pokud jste snad naivně čekali, že někdo umře, tak máte stejnou smůlu jako já. Je to dost trapné. Potom nechápu, proč tam bylo té akce narváno tolik. Děj je strašně nezajímavý a snad i poměrně nudný. Trošku potěší snad jen závěr. Věřím, že během natáčení musela být hrozná legrace. Točit některé scénky musela být hrozná fuška i pro zdejší profíky. Škoda, že se trošku atmosféry nepodařilo přenést i na plátno. Přes dvě si jít netroufnu. ()

Fr

,,BUĎ SEBOU...“ /// V akčních scénách se nemáme bát o Rocka a toho druhýho (soráč Harte, tvoje filmy jsou mi u řiti), ale máme se bavit. Vobčas to klapne. Pak má bavit čekání na padoucha, páč kanditátů je víc. No a do třetice se máme smát nesourodosti tý dvojice. Tady mám výhrady… stejně jako k celkovýmu výsledku, protože tuhle postpubertální příběhovou cestu k odbourání psychickýho bloku ze středoškolský šikany, si herci užili víc než obecenstvo. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Celá třída zná můj vocas. 2.) Jsem neustále šikanovanej. Můžu to změnit? 3.) Thx za titule „mark82“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE ** NAPĚTÍ ne ()

• Aaron Paul (Phil) si neodpustil v závěru filmu říct: "Bitch!", nadávku, kterou často používal jako Jesse Pinkman v seriálu Perníkový táta (od r. 2008), a která je pro něj už typická. (Wolftalon)
  • „Weirdicht“, ako sa v tomto filme vyslovuje, znie ako „wehr dich“ v nemčine, čo znamená „bráňte sa“. Vhodné k téme šikanovania. (Zeker)

Jumanji s Rockem?

Jumanji s Rockem?

18.04.2016

Remake rodinné klasiky Jumanji měl dorazit už letos v prosinci. Studio Sony ho ale nestihlo dát dohromady, a tak se v lednu posunula premiéra na červenec 2017. Film mezitím dostal režiséra, jímž bude… (viac)

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem

03.05.2015

Kalifornský režisér Rawson Marshall Thurber se po Vybíjené s Benem Stillerem trochu ztratil. Loňští Millerovi na tripu jej ale vrátili do hollywoodského hledáčku a momentálně už točí svoji další… (viac)