Serge Buren (Jean Reno) je legendárny policajt, nočná mora všetkých kriminálnikov. On a jeho policajný tým mladých kolegov vyznávajú trochu netypické vyšetrovacie postupy. Medzi ich osvedčené metódy patria výsluchy zadržaných s použitím baseballových pálok... Lenže ich nadriadený začínajú mať dojem, že kovbojovi nemajú u polície čo robiť a ako supi čakajú na akúkoľvek chybu. Na parížskej scéne sa objavuje gang lupičov, ktorí neuveriteľnou rýchlosťou vykráda banky. Sú po zuby ozbrojení automatickými zbraňami a na ich konto počas lúpeží pribúda množstvo brutálnych vrážd. Buren a jeho jednotka musia použiť všetku vynaliezavosť a všetky svoje metódy, aby  zločincov zastavili... (Magic Box SK)

EvilPhoEniX

Jedna z těch slabších kino návštěv letos. Antigang je velmi tuctový akční film, který by měl možná úspěch před 25 lety, dnes však nemá čím zaujmout. Jean Reno hraje z posledního dechu, potěší snad jen Alban Lenoir, který občas dodá filmu vtip. Příběh je velmi prostý s předvídatelnými zvraty i průběhem, potěší alespoň celkem slušná akce s pár drsnými souboji a obstojné přestřelky, které však trpí logickými kixy ( tisíc vystřelených nábojů- nikdo není zraněn). Od Francie a zombie pracanta Benjamina Rochera jsem očekával asi leccos víc, stačila by k větší spokojenosti alespoň brutalita, která režisérovi vzhledem k předešlým počinům nedělá problém. Příště prosím zpátky k hororu:) 60% ()

kenkaku

Prakticky čím déle film trval, tím hromadil vyloženě debilní situace a ztrácel kredit. Prakticky už začátek, kde tlupa veselých šprýmařů překazí ozbrojenou loupež s baseballkou v ruce (na ně se střílí a on má debil pátku), nebo když kulky lítají dva metry od terče mě rozladila. Pak střelba ze samopalu od boku... neschopnost použit záložní zbraň, když dojdou náboje… rvačka s roztříštěnost klíční kostí (bez jakékoliv omezení hybnosti)… 7 výstřelů z šestiraňáku (kdy mu tam ještě na konci jedna zbyla)… a to jsem jmenoval jen ty co doslova řvalo DEBILITA a vše jen, aby se scénář hnul kamsi, kde mentálové co se převléknuli za scénáristy neuměli přijít na něco sofistikovanějšího… takže 2x fakt ne (Pozn. fakt by se mi líbilo aby po mě letěla o 20 let mladší kost jako na dědulu Rena). ()

Litvicek

Neskutečná slabota. Pouze dvě akční scény stojí za vidění v 90 minutové stopáži. To je hodně slabé na filmeček s Jeanem Renem. Místy vyloženě hloupé a nedomyšlené, táhnoucí herci, kteří jsou nám u prdele a u kterých nevidíme ani jejich osud ve filmu. Člen týmu, zřejmě důležitá postava, byl postřelen a vyznal lásku kolegyni ale jestli to přežil nebo kolegyni oprcal, to už se nedozvíme. Čistě jeden BadGuy si dá bůh ví proč souboj s BadAss policistou. Fuck this shit! Dvě hvězdy a už nikdy více! ()

Lacike

Remake britskej detektivky Sweeney, ktora ma prilis nenadchla lebo vsetky sceny a podzapletky mi pripominali sceny z inych filmov, kde boli natocene lepsie. No a vo francuzskej verzii mi vsetky sceny pripadaju este otrepanejsie a opozeranejsie. Proste jak keby som pil stokrat vyluhovany caj. Uplne bez chuti. A to vratane Jeana Rena, ktory je uz tak stary, ze sa zadýcha, ked vyjde jedno poschodie po schodoch. Drsniaka som mu s tou dedomrazovskou briadkou, ktora ho este viac ostarsuje, neveril ani sekundu. Rovnako ako zvodcu o polovicu mladsej kolegyne. V akcnom zanri je uz podla mna nepouzitelny. Snad mu to dôjde cim skôr, nech nie je na smiech. Dalsia vec, ktora ma sklamala bola atmosfera. Dufal som, ze ked uz to po dejovej stranke neprinesie nic nove, tak sa film odlisi od originalu temnou francuzskou atmosferou. Ale ani tú v tomto filme nenajdete. Namiesto toho je vo filme mnozstvo divnych pokusov o humor, ktore isli mimo mna. Takze jednu hviezdicku davam za solidnu drsnu bitku a druhu za celkom slusnu prestrelku (ktora miestami vyzerala jak ohnostroj) a to je tak vsetko, co stoji za zmienku v tomto nevyraznom filme. 4/10. ()

Trustme

Po celou dobu si říkám, kde jsem tohle už viděl. Krom stovek podobných francouzských kriminálek, kde drsní poldové trápí zločince je tohle ke všemu ještě remake mého milovaného The Sweeney. A vlastně i ten Heat je tu pokoušen v pouliční přestřelce. Zde nepomůže ani nestor komisařů Jean Reno, ani filmaři využívaná fotogenická La Défense. Hlavní je, že si francouzská kinematografie splnila plán a má i pro rok 2015 natočený krimi film, kde jsou zase policajti rošťáci. Jen je to pro diváka už trošku prohnilé. ()

• Rovnako ako dej filmu, tak aj jeho natáčanie prebiehalo vo francúzskej metropole Paríž. (MikaelSVK)
  • Alternatívnym názvom snímky je aj názov The Squad. (MikaelSVK)
  • Při přepadení banky jsou tři lupiči vyzbrojeni puškami FN Scar a čtvrtý HK MP5K. Policie má většinou pistole Sig Sauer SP2022. Serge Buren (Jean Reno) většinou používá pušku HK 416 a v rukou jedné z policistek se objeví i puška SG 550. (JohnSmith)