Frank a Micro hledají odpovědi u neochotného svědka. Madani a Sam se dozvídají o blížícím se vyšetřování. Rawlins vidí ducha. (Netflix)

micle21

Jono, jak Frank jenom nasraně čuměl jak si tam žere tu svojí luxusní bagetu :D TO bylo maximálně top. A naháněčka v lese! Sice to na mě působilo jako z donucení low budgetu, ale cílem spíš byla ta komornost a nekompromisnost přestřelky. A jak tam leží, tak jsem už myslel, že snad další díly nebudou :D ()

kenkaku

Přestože epizoda obsahuje oblíbenou americkou LOL scénu (sex v podprsence) a přestože je označována za nejnudnější, není to pravda. Krom nedotažeností (scény s pikou jsou prostě absurdní) tu máme velmi solidní akci (klasicky na 10 minut z padesáti) aneztrácíme čas s nějakým hňupem co si kope díru na zahradě. Konečně se dostává na scénu vrchní záporák a "vata" má nějakou výpovědní hodnotu. ()

Lenka.Vilka

Další skvělá epizoda, která drží stejné tempo jako předchozí, a já jsem za to ráda. Závěr v lese epic, zase jsem měla pocit, že tam jsem. Karen mě štvala o trochu míň (muj problém s herečkou se táhne už od True Blood). A scéna z hotelu byla taková ek. Kdyby tam nebyla, tak to se mnou udělá víc než tohle. ()

David.Darco

V závere epizódy som sa cítil, akoby som hral Red Dead Redemption s militantnou zápletkou. A ja mám RDR teda veľmi rád. Nebudeme si klamať, vytiahla to najmä posledná tretina epizódy, ktorá bola tak pôsobivá, ako záver epizódy Kandahar. Jesenný les a zábery z dronu, go pro kamier a podobne krásne zapasovali do seba a zapôsobili. Predpokladám, že takto nejak sa dnes zrejme misie aj odohrávajú a zároveň sledujú zo základní. Nie som v tejto terminológii úplne doma, ale zaručene som sa cítil ako v jednej miestnosti s hlavným záporákom, aj keď jednoznačne na druhejnstrane brehu. A to je veru zaujímavý zážitok. Ďalej si zaručene musím poznačiť aj kto robil hudbu. No a samotný záver s Madani snáď ani nemusím komentovať. ()

Kaka

Bravurní epizoda, ve které kraluje Gunner scéna. Invenčně natočená FPS akce v lese ve stylu Castle vs protiteroristické komando. Strhující, nekompromisní a řádně krvavé. Zároveň nepostrádající chlapáckou team work, kterou velmi zdatně ikonizuje právě hlavní postava celého filmu. Hlavní záporák nabírá zajímavé kontury a super hot Madani se utrhne ze řetězu. ()