Účinkujú
Karl Dall
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Winnetou (1963)
Starke Zeiten (1988)
Slnečné reggae na Ibize (1983)
Erika Berger
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Nikdy nebozkávaj džina (2003) (TV film)
Norbert Blüm
Nemecká ríša
Detlev Buck
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Biela stuha (2009)
Aimee a Jaguár (1999)
Eastie Boys (1999)
Dolly Buster
Československo
Najlepšie filmy:
At the Club (1996)
San Francisco Connection (1996)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Anja Franke
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Zucker (2004)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
V mene genetiky (2001) (TV film)
Fabian Harloff
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Miesto činu (1970) (seriál)
Rosa Roth (1994) (seriál)
Chris Howland
Veľká Británia
Najlepšie filmy:
Winnetou (1963)
Agent 505 - Todesfalle Beirut (1966)
1000 dollari sul nero (1966)
Johannes B. Kerner
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Dvojuché kuriatka (2009)
Arabella Kiesbauer
Rakúsko
Najlepšie filmy:
Loď snů (1981) (seriál)
Vitali Klitschko
Sovietsky zväz
Wladimir Klitschko
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Dannyho jedenástka (2001)
Pot a krv (2013)
Bezuchí zajkovia (2007)
Peter Lohmeyer
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Heidi (2015)
Soul Kitchen (2009)
Zázrak z Bernu (2003)
Sven Martinek
Východné Nemecko
Najlepšie filmy:
Pan Lehmann (2003)
Infiltrátor (1995) (TV film)
Agnes a jeho bratři (2004)
Mirco Nontschew
Východné Nemecko
Najlepšie filmy:
Ľadový medvedík (2005)
Miesto činu (1970) (seriál)
Laurina hviezdička (2004)
Gil Ofarim
Nemecko
Najlepšie filmy:
Správna dvojka (1994) (seriál)
Záplava (2006) (TV film)
Hans Werner Olm
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Slnečné reggae na Ibize (1983)
Králíček Felix a stroj času (2006)
Lední medvídek (2001)
Götz Otto
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Schindlerov zoznam (1993)
Pád Tretej ríše (2004)
Atlas mrakov (2012)
Verona Feldbusch
Bolívia
Najlepšie filmy:
90 minut – Berlínský projekt (2011)
Formula! (2001)
2001: Vesmírna prda (2000)
Atze Schröder
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Ľadový medvedík (2005)
Sedem trpaslíkov (2004)
7 trpaslíkov (2006)