Kill Switch

• Nemecko Kill Switch - Two Worlds Collide (viac)

Lidstvo stojí před spuštěním světového objevu, který zajistí energii celému světu, a Will Porter se svou sestrou a jejím traumatizovaným synem jsou u toho. Jenže ne vše běží podle plánu a na Willovi bude, aby věci, které se společnosti vymkly z rukou, napravil. (honajz)

Fary

Ten film nemá špatnou myšlenku, ale celou dobu jsem se nemohl zbavit dojmu, že by to bylo lepší jako hra na XBOX než jako film. Navíc plný potenciál tohohle filmu by se dal využít ve chvíli, kdy by divák mohl zasahovat do děje a rozhodovat o tom, co se stane dál (něco jako v Rozpacích kuchaře Svatopluka). ;) ()

Morholt

Pokud se jedná o některé ze scén alá Hardcore Henry, tak to celkem ušlo, ačkoliv mi ten herní mód přišel nadužívaný. Ale budiž. Jenže to bylo tak nějak všechno. To, co se dělo v další, neakční, rovině, byla nuda, snaha o nějaký existenciální přesah jalová a zápletka sama o sobě také nic moc. A nijak zvlášť mě neoslovili ani herci, i když je jim třeba přiznat, že mě ani neuráželi, což v tomto příápadě hodnotím jako plus. Ale celkově slabota. 25% ()

terunka003

Herní, sci-fi x zmatené, divoké, pointa. Natočeno podobně jako počítačové hry, což je originální myšlenka. Ale nějak jsem nepochopila pointu. Dva světy. Dvě dimenze. Každopádně to bylo akční, žádné hluché místo. ..jiné náhradní zdroje energie budou stále aktuální..ale tohle? Já ti nevím.. ()

honajz

Nu, kdyby se vykašlali na 1st person, kdyby se vykašlali na skoky v časových liniích příběhu a vyprávěli jej lineárně, líbilo by se mi to víc. Problém by tedy asi byl se stopáží, protože to na 90 minut nemá ani náhodou, slabých 70 by stačilo. Triky slušné, atmosféra v kopii hutná, ale všechny ty kecičky o sestře, traumatizovaném dítěti, s tím jděte k šípku, protože je to tam jen na emoce a citečky. Osobně bych víc pracoval s tajemnem a neodhaloval bych hned, oč jde, protože tady si věci domyslíme docela rychle. Ale jako jo, není to špatné, některé scény výborné, ale celkově to prostě nedrží a ke konci už je to nuda. ()

Mitin

Vizuální stránka filmu je skvělá, některý efekty, zvlášť ty portálový mě fakt bavily. Zápletka je originální, čekal jsem jí trochu víc rozvinutou, ale většinou rozvést více příběh je u těchto first person filmů nemožné, jelikož skoro celý film jsou akční scény. Na druhou stranu, akce nenechá diváka napospas nudě a kdybych měl srovnat Henryho a Kill Switch, Kill Switch na tom vůbec není špatně. ()