Epizódy(39)
-
Okami-san, Yakan Desu yo (E01)
-
Tensai wa Wasureta Koro ni Yattekuru (E02)
-
Troja no Mokuba wa Toroiya (E03)
-
Sphinx Tonda! (E04)
-
ぽせいどんアドベンチャー (E05)
-
Koutei Drink de Ganbarunba (E06)
-
Amazoness vs Mister Lady (E07)
-
Dragon Quest Densetsu!? (E08)
-
Nise Tondekeman Arawaru!! (E09)
-
Shalala-hime no Star Tanjou!! (E10)
-
Dandarn Tsuihou (hi) dai Sakusen!? (E11)
-
Untouchable dai Soudou!! (E12)
-
Dekai Ou-sama wa Viking!? (E13)
-
Yappari Chikyuu wa Ugoite Iru (E14)
-
Edison Hakase no Ijou na Aijou (E15)
-
Dracula to e Kuru! (E16)
-
Back to the Seibu Geki (E17)
-
Hijiri Ken Densetsu Excalibur (E18)
-
Dai Funka! Pompeii Dasshutsu Sakusen (E19)
-
Ninja wa Zenbu de nan Ninja? (E20)
-
Napoleon wa Gyaru ni Yowai (E21)
-
Haha wo Tazunete san oku-nen? (E22)
-
Moeyo! Honoo no Kakutougi!! (E23)
-
(Hi) Houkoku! Cleopatra Densetsu!! (E24)
-
Shijou Saidai no Gray Race! (E25)
-
Mou Tomaranai?! Bousou Ressha (E26)
-
Sanketsu! 2101-nen, Uchuu no Tabi Odyssey (E27)
-
Tantei Holmes no Ijou na Bouken (E28)
-
Ganso Top Gun Ijou na Tatakai (E29)
-
Untouchable dai Soudou II (E30)
Obsahy(1)
Dva středoškoláci najdou stroj na cestování časem a vydají se do starodávného Bagdádu. Abdullah, darebák všemi mastmi mazaný, chce tento stroj a vzniká eskapáda příběhů, bojů a intrik. (sator)
Hrajú
Júdži Micuja
Japonsko
Najlepšie seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Candy Candy (1976) (seriál)
Ranma 1/2 (1989) (seriál)
Rei Sakuma
Japonsko
Najlepšie seriály:
Hikaru no go (2001) (seriál)
Ranma 1/2 (1989) (seriál)
Monster (2004) (seriál)
Šigeru Čiba
Japonsko
Najlepšie seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Pohádky bratří Grimmů (1987) (seriál)
Kimecu no jaiba (2019) (seriál)
Akira Kamija
Japonsko
Najlepšie seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Gintama (2006) (seriál)
Dragon Ball Z (1989) (seriál)
Kumiko Nišihara
Japonsko
Najlepšie seriály:
Monster (2004) (seriál)
One Piece (1999) (seriál)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (seriál)
Džunpei Takiguči
Japonsko
Najlepšie seriály:
One Piece (1999) (seriál)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (seriál)
Dragon Ball Z (1989) (seriál)
Júko Mita
Japonsko
Najlepšie seriály:
Ranma 1/2 (1989) (seriál)
Musekinin kančó Tylor (1993) (seriál)
Hviezdny šerif Saber Rider (1984) (seriál)
Šin Aomori
Japonsko
Najlepšie seriály:
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Samurai Champloo (2004) (seriál)
Šigezó Sasaoka
Japonsko
Najlepšie seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (seriál)
Jú jú hakušo (1992) (seriál)
Sukekijo Kamejama
Japonsko
Najlepšie seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Captain Future (1978) (seriál)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (seriál)
Kjóko Minami
Japonsko
Najlepšie seriály:
Kino no tabi: The Beautiful World (2003) (seriál)
Den'ei šódžo: Video girl AI (1992) (seriál)
The Big O (1999) (seriál)
Masako Ezawa
Japonsko
Rjúzó Išino
Japonsko
Najlepšie seriály:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (seriál)
Ranma 1/2 (1989) (seriál)
Gintama (2006) (seriál)
Kacumi Suzuki
Japonsko
Najlepšie seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Pohádky bratří Grimmů (1987) (seriál)
GTO (1999) (seriál)
Nacuko Sahara
Japonsko
Ai Sató
Japonsko
Najlepšie seriály:
Sósó no Frieren (2023) (seriál)
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Trigun (1998) (seriál)
Kóiči Jamadera
Japonsko
Najlepšie seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Pohádky bratří Grimmů (1987) (seriál)
Juzuru Fudžimoto
Japonsko
Najlepšie seriály:
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Kovboj Bebop: Lovec odměn (1998) (seriál)
Seizó Kató
Japonsko
Najlepšie seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Šigurui (2007) (seriál)
Tecuo Mizutori
Japonsko
Najlepšie seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (seriál)
Mirai šónen Conan (1978) (seriál)