Rozčarování

• USA Disenchantment
USA, (2018–2023), 22 h 59 min (Minutáž: 19–45 min)

Recenzie používateľa Martrix k tomuto seriálu (6)

Hádají se princezna, elf a démon (2018) (S01E01)

Nic pro ty, kteří mají nakoukány jak Simpsonovi, tak Futuramu. Nevtipné, nenápadité a přes nulová očekávání(první ukázky naznačovaly, že to bude slabota) zklamání. Možná se to trochu rozjede, ale zatím je to rozpačitost. ()

Temná princezna (2018) (S01E03)

Už je to lepší, ale pořád je to oproti Futuramě slabota. Srovnání se prostě nejde vyhnout a faktem je, že i nejslabší díl Simpsonů, nebo Futuramy, je pořád o level jinde. Nu, uvidíme co bude dál. ()

Okázalá bažina (2018) (S01E06)

Co se stane, když se tvůrce dvou vtipných, zábavných a kvalitních seriálů rozhodne, že se v novém počinu nebude vykrádat? Disenchantment. A zatím se daří. Je to jiné než Futurama, i Simpsonovi. Ale možná by bylo lepší, kdyby nebylo. ()

Něžné běsnění lásky (2018) (S01E07)

Tento díl mě definitivně přesvědčil o tom, že se Matt zasekl někde v devadesátých letech a vytvoříl seriál, který mě nemá čím překvapit a co hůř, ani pobavit. To se stává i lepším, jen zamrzí, že po těch letech přišel s něčím, co sice není určeno pro děti, ale přesto je to tak infantilní a nápaduprosté. Možná jsou to jen příliš vysoká očekávání, která jsem po milované Futuramě měl, ale jsem rozčarovaný. ()

Pád říše (2018) (S01E10)

Předchozí epizoda byla v mnoha ohledech nejlepší, takže jsem byl zvědavý, co si tvůrci nechali na konec. Dějový twist byl předvídatelný a pokud bylo potřeba devíti dílů, aby se k němu dokráčelo, tak můžu jen kroutit hlavou, jak málo nám Groening nabídnul. Pokud je Disenchantment určený primárně pro dospělé, tak je to velká slabota, která si druhou řadu nezaslouží. ()