Steve Ford (Bruce Willis), súkromný detektív z Los Angeles, si užíva bezstarostný život. Po tom, čo urobí láskavosť svojmu priateľovi, stane sa terčom útoku miestneho gangu. Nielenže mu vykradnú byt, ale mu ešte aj zoberú milovaného psa Buddyho. Steve je pripravený získať svojho miláčika späť za každú cenu a všetkými prostriedkami. Po sérii bláznivých pokusov psa ukradnúť začne Steve s gangom vyjednávať. Súčasne ho prenasledujú dvaja svojrázni samojskí bratia, pomstychtiví poskokovia miestneho úžerníka, a niekoľko ďalších veľmi podivných existencií. Svojimi činmi Steve celému svetu dokazuje, že pes je skutočne najlepším priateľom človeka. Je ochotný zájsť za hranice všetkých možností, len aby Buddyho získal späť. (TV JOJ)

RedRose

no... žádné vele-dílo to vskutku není a o to tvůrcům asi ani nešlo... já jsem se dobře bavil, protože to je zábavné, humor je tam slušný a herecké obsazení mi vysloveně sedlo až na tu Famke... tu fakt nemusím, ale byla tam asi 40 sekund, takže to nezkazila... výborná odlehčená jednohubka, která opravdu pobavila... 71% ()

walkingdead

Nečekaně zábavná a pohodová akční komedie se stárnoucím Brůsem, kterému se v závěru jeho kariéry aspoň občas daří vylovit z moře hoven koukatelný film, v kterém se pořád dokáže chovat jako drsňák a zároveň si ze sebe dělat srandu a nepůsobí to dementně. Obsazení je celkově hodně povedené. Varování: Představitel Azamata z Borata dostal další příležitost ukojit svůj exhibicionismus, takže pokud jste slabší povahy, dejte si na tu scénu pozor. ()

spaceboyCZ

Jako seriál by to fungoval perfektně. Dokážu si představit rozepsané jednotlivé fuckupy na epizody, sem tam přidat postranní dějovou linku.. Takto jako celek, film, to působí a příliš epizodně a říkáte si, že co Steve podělá příště.. Jason Momoa mohl dostat více prostoru, stejně tak Adam Goldberg..ale to je to..rozepsat film do jednotlivých epizod, dát dalším postavám více prostoru.. Jinak Bruceovi to hraje stále skvěle a scéna, kdy nahý ujíždí na skatu je perfektní! ()

*CARNIFEX*

Bruce Willis sa pomaly ale isto stáva “ďalším” Nicolas-om Cage-om. Jediné, čo ho ospravedlňuje, je čoraz viac blížiaci sa “kar”, respektíve samotná dejová linka tohto snímku, ktorá sa od úvodu až do samotného záveru, na nič nehrá. Každopádne, čo film, to “trápnosť”, vhodná akurát na vraždenie voľného času. Kým sa počas sledovania obdobných počinov človek aspoň “zabaví”, v tomto prípade sa o žiadnu mimoriadnu komédiu nejedná. S týmto “všetkým” som však viac menej rátal, nič nečakal, a tak v konečnom dôsledku ani nič nedostal. Rozmýšľam, že by som dal “3”, ale to by som musel prehodnotiť tak 2 000 filmov, a to sa mi ozaj nechce. ()

VanTom

Hektická krimikomedie o jednom zpustlém soukromém očku, potácejícím se v několika absurdně pomotaných případech mezi množstvím bizarních postaviček kvůli ukradenému psovi, se sice ani nepřiblížila dravosti "pravých ritchiovek", špatně ovšem nedopadla. Několikrát jsem se s chutí zasmál a Bruce po dlouhé době podal uvolněný výkon. ()

• Natáčení začalo 29. června 2015. Natáčelo se v Los Angeles v Kalifornii. (Varan)
  • Jason Momoa hraje postavu, která si říká Spyder. Několikrát je řečeno, že je to Spyder s ypsylon. Nicméně v závěrečných titulcích je napsáno Spider s měkkým i. (J.Cobra)