Narodila se v malém městečku, které kontroluje mafie. Je rozzlobená a hledá způsob, jak se pomstít těm, kdo nespravedlivě uvěznili a rozervali její rodinu. (Netflix)

• Natáčení probíhalo převážně v Kolumbii ve městech Bogotá, Pereira a Girardo. Tvůrci rovněž využili i města Durango v Mexiku a rovněž se točilo i ve Spojených státech, konkrétně v Miami a pro potřeby finální série (2019) i v Las Vegas. (fiLLthe3DD)
  • Jedná se o jediné (viz. níže) přímé pokračování seriálu Sin seños si hay paraíso z roku 2008 – a to včetně řady herců (např. herečka Carmen Villalobos coby hrdinka a produkční společnosti). Seriál je natočen podle knižního zpracování „Sin tetas no hay paraíso“ spisovatele Gustava Bolívara a zabývá se problematikou Kolumbie v podobě drog, prostituce a plastických operací, kniha vyšla i u nás. Stala se natolik popolární, že byly natočeny dvě sériové verze s totožným knižním názvem – kolumbijská z roku 2006, španělská (od r. 2008) a celovečerní film (2010). V této a související (2008) verzi byl pak v názvu výraz „tetas“ (prsa) nahrazen slovem „seños“ (jiný výraz pro prsa). (fiLLthe3DD)
  • Hlavní záporná postava Yésica "La Diabla" Beltràn byla ztvárněna celkem třemi herečkami. Majida Issa ji ztvárnila v prvních třech sezónách, avšak kvůli jiným závazkům musela odstoupit, a tak je během třetí série na Yésicu spáchán atentát, následkem čehož má hrdinka znetvořenou a popálenou tvář – v těchto scénách Majidu nahradila její skutečná sestra Jordana Issa, jelikož Majida si kvůli zdravotním potížím nemohla nechat nanést na obličej make-up a latexovou masku. V závěru třetí série a následném pokračování El Final del Paraíso (od r. 2019) pak "Diablu" s transplantovanou tváří ztvárnila Kimberly Reyes. (fiLLthe3DD)