Mrazivý lov

• Česko Mrazivý lov (viac)

Clair Hamiltonovej (Gina Caranová), vojnovej veteránke z Afganistanu, unesú syna. Dohoda spočíva v tom, že ho vykúpi peniazmi, ktoré jej otec dlhuje vodcovi gangu. Počas odovzdávania však Clair zastrelí dvoch únoscov a vydá sa do hôr, aby na vlastnú päsť zachránila svojho syna. Clair ide na dohodnuté miesto vyzdvihnúť svojho syna a má pri sebe peniaze, ktoré od nej únoscovia žiadajú. Únoscovia však syna nevzali a strhne sa prestrelka. Jeden z lupičov Larsen (Brendan Fehr) utečie do divočiny a Clair ho prenasleduje. Všade naokolo sa hemžia hladní vlci a čoskoro je jasné, že ak chcú prežiť, musia sa dvaja stratení nepriatelia v lese spojiť a nájsť cestu von. Clair sa dozvie, že jej syna zadržiava zločinec, ktorého nazývajú Otec (Richard Dreyfuss). Osvojí si ukradnuté deti a predáva ich klietom, ktorí majú záujem. On sám je psychopat a nie je jasné, čo urobí v najbližších chvíľach. Clairinho syna Charlieho (Anton Gillis-Adelman) zločinec drží lese a odvádza ho na chatu, kde má dojednať podmienky jeho predaja novému klientovi. (TV JOJ)

Martin741

Zase vlky hraju zlu rolu vo filme. keby aspon v dobrom filme, ale vo vyslovene podpriemernom lacnom becku. Mam rad zimne filmy, ked je vonku minus 20, sneh vrzga pod nohami a musim pravidelne behat k peci abych nezamrzol. No ale tu mi ta zima prisla jaxi umela, Film ma nebavil, Hackl to rezisersky len odbil, fakt len cira rutina, bez invencie ....vlci ma nebavili a ani ta nahanacka. A pricom vlk je sam o sebe majestana fauna. A pritom to zcalo dobre, autickami a poriadnou auto nahanackou : 20 % ()

rublik05 odpad!

Nízkorozpočtová akční slátanina plná nelogických scén, mizerných akčních scén a ještě k tomu velmi nekvalitně natočených. Příběhově je film úplně mimo a scény leckdy vůbec nedávají smysl. Silně emancipovaná hlavní postava, pojata velmi feministickým stylem, je extrémně nesympatická a místy působí jak úplný nadčlověk (Terminátor). Ostatní herci nevýrazní nebo nudní. Exteriéry kanadské přírody vypadají nádherně, jejich potenciál je však využit jen minimálně. Děj je nudný, nemá žádný spád ani napětí. Když to tak shrnu, tak nám zde tvůrci předvedli absolutně nulové filmařské řemeslo a podařilo se jim natočit další naprosto zbytečný snímek. 0/10. ()

kingik

Richard Dreyfuss coby démonický stařík, co psychopaticky láká mladší hereckou kolegyni na své dřívější herecké úspěchy. Vyštván v silně důchodovém věku do mrazu a zimy kanadské divočiny marně čeká na telefonát od Spielberga, že bude reboot Čelistí a Blízkých setkání třetího druhu. Ovšem na dostaveníčko s Ginou Carano nemusí žehrat. Sice mu podle předpokladů nedala, nicméně o to víc mohl být rozezlen a sadisticky si libovat v únosu jejího filmového syna. Režisér David Hackl šel na svoji tour mezi lesy a vlky naprosto jednoduše. Gina Carano dostala jasný úkol být za neohroženou sexici, která své dítko vyrve ze spárů únosců přímočarým akčním způsobem. Bude se cedit krev, vytáhnou se sněžné skútry a kulky budou svištět čistým horským vzduchem. Ono i máchání se v pramenité vodě může být tělu i kondici prospěšné. Svižné tempo, kdy se neustále něco dělo, zábavně psychopatický Dreyfuss a o něco méně využitá parta kumpánů kolem něj, z níž trčela především černá mrcha Sydelle Noel. Brendan Fehr sice také spadal do jeho party, ale byl tím hodným maníkem, který se vzpíral zabíjení. Hackl vděčné a svým způsobem pro nenáročné akční náměty atraktivní prostředí zužitkoval bravurně, tudíž košaté dialogy ustoupily do pozadí a na nudu nebyl prostor. Připouštím, že v oblasti akce a jejího technického zpracování se dalo ještě ledacos zlepšit, ovšem nechci-li být umlácen hlubokomyslnými akademiky, dám si tuhle rychle ubíhající horskou jízdu se sympatickou herečkou v titulní roli. 8/10 ()

oveckaoa

To byla nějaká ženská verze Terminátora křížená s Revenantem akorát bez medvěda nebo co ? Ženské unesou syna, ale únos se zvrtne a ona jde po únoscích všichni ze umírají její rukou nebo jich pokousají případně sežerou vlci, ale ona stále stojí na nohou a kromě škrábanců na sobě nic nemá. Dokonce i spadne z vodopádu a stále jí nic není a tak si říkám není to náhodou prequel Terminátora Temný Osud. David Hackl je režisér jednoho filmu Saw 5 od té doby díru ve světě neudělal a nejspíše i neudělá. ()

]V[()Rt odpad!

Film tak špatnej, že jsem Dreyfussovi přál, aby ho během prvního natáčecího dne v těch lesích fakt roztrhali vlci. To by bylo mnohem důstojnější než paběrkování v podobných hnojích. Gina Carano neumí hrát, nikdy to neuměla a nikdy to umět nebude, ale v "Haywire" aspoň suprově nakopávala prdele. S tím je bohužel evidentně taky konec, protože se jala tu svou pořádně vypasit. Honička na skútrech je možná tou nejhorší, jakou jsem viděl. Celkově je akce na úrovni toho, co by natočili chovanci ústavu pro extrémní případy, kdyby jim někdo dal do ruky mobil a oni ho nějakým zázrakem nesnědli. ()

• Film se natáčel od 18. března do 13. dubna 2019. (SONY_)