Troch spolužiakov zo šiestej triedy pozvú dievčatá na bozkávaciu párty. Zaskočení pubertiaci Max, Lucas a Thor sa ešte s nikým nebozkávali, a tak ukradnú dron, aby špehovali dospelých a zistili, ako sa to robí. Toto dobrodružstvo sa nemôže skončiť dobre, najmä ak ho sprevádza séria katastrof vrátane zničeného dronu, zdemolovaného rodinného domu, ukradnutých dámskych kabeliek s extázou a zháňania náhradnej drogy od dílerov... Zachránia sa chlapci na úteku pred rozhnevanými kráskami od susedov a Maxovým otcom, ktorému patril zničený dron? A stihnú vôbec bozkávací večierok so spolužiačkami? (TV JOJ)

HenryIvan

Buď vám to príde v podstate vtipné a roztomilé zároveň alebo máte svoj názor na vulgarizmy a celkovo „ adult content “ v komédiách s deťmi v hlavných úlohách a pýtate sa samých seba, kam sme to dospeli. Musíme si však uvedomiť v akej dobe žijeme a prispôsobiť sa jej. Chlapcom to išlo. Mali svoje momenty, kedy som im aj ja chcel dať jednu za ucho, no po väčšine sa k ich „ problémom “ dalo viac než ľahko „ relatenuť “. Miestami fakt zábavné, inokedy trochu „ brrr “ (lepšie to vystihnúť neviem), ale v totále som sa bavil. Opäť raz škoda celkového hodnotenia, no to koreluje s úvodnou vetou tohto príspevku. ()

Necrotongue

Pokud jde o slabší momenty, tento snímek netrpí jejich nedostatkem, přesto jsem hodnotil dost vysoko; v jedné chvíli se totiž zamýšlím nad velice slabým vtipem, abych se v té druhé výborně bavil nad jeho extrémně povedeným bráškou. Musel jsem taky ocenit, že vymývání mozků v raném věku skutečně přináší výsledky, a pokud budou Amíci takhle pokračovat, dopadnou jako blbouni nejapní jen proto, že se u nich muži budou bát na ženu jen podívat, natož aby se jí dotkli. Tahle komedie byla postavena na tak nevyrovnaném humoru, že bych mohl s klidným svědomím hodnotit i nižší cifrou, ale já jsem se vcelku dobře pobavil, a navíc se pod vším tím balastem ukrývala jedna velice pravdivá myšlenka, takže jsem si vzpomněl na pár svých dětských kamarádů, které jsem už nějaké to desetiletí neviděl. ()

TheEvilTwin

Perverzní, brutálně vtipná a hláškama natřískaná komedie z prostředí základky, která je paralelně shodná z ostatními teen komediemi - má to typický gang "leadrů", 3 outsidery, hezké holky - akorát je jim 12. Ústřední trojka je neskutečně vtipná sama o sobě, navzájem se doplňujou perfektně a "jeden je blbější než druhý". Hlášky tady střílí rychlostí rotačního kulometu, dějová kostra dává neskutečné množství hrozně vtipných scén (sexuální pomůcky, nákup drog, anti-šikanující skupina ve škole, policajt na benzínce) a já jsem se 90 minut fakt neskutečně bavil. Když člověk jde do tohodle filmu s tím, že se jde bezduše a od srdce zasmát, bude hodně překvapen, protože takové záchvaty smíchu jsem už dlouho neměl, no podle recenzí zdejší hodnotitelé čekají asi psychologické drama typu Ad Astra a pak tady hodí odpad, nechápu. ()

oveckaoa

Když to vezmu z globálního hlediska nejlepší komedie z tohoto ranku za minimálně 5 roků. Není zde žádný fekální humor ani žádná taková scéna (jedno děcko se zde sice poblije, ale ta scéna má tak minutu to se dá přežít) a některé hlášky a scény jsou brutální a vtipné. Hvězda dole za postavu Thora to byl strašný a nesympatický potrat, že mě iritoval a v jedné scéně jsem si přál, aby ho to auto rozmašírovalo na maděru. Optimálně 60 hvězdu přidám za to, že jsem se zde bavil což se mě poslední dobou u takových komedií nestává. ()

TeeAge

Odjakživa nemám rád samoúčelne sprosté a hanebné spôsoby podania obsahu. Good Boys sa môže zdať ako stelesnením spomenutých spôsobov. Paradoxne v ňom ale nacházam niečo viac vo forme nadhľadu, originalite a schopnosti prekvapiť. Prenesené vlastnosti dospelých debilných ludí na deti môže z prvu pôsobiť pejoratívne a totálne nemiestne, ale hodinársky presná réžia a majstrovské herectvo detského obsadenia robí z Good Boys nalepšiu "podpsovú" komédiu roku 2019. Ps: Priznávam, že som film videl s dabingom z kmeňa finnugorského, takže výsledný dojem je značne ovplyvnený. Tento kus tak tvorý 2 percentá ročného objemu zhliadnutých snímkov, ktoré som nevidel v originálnom jazyku. ()

• I když se ve filmu samotném neobjevuje, producent Seth Rogen hraje sám sebe v krátké parodii představující oficiální trailer určený pouze pro dospělé publikum, kde třem hlavním představitelům říká, že jsou příliš mladí na to, aby se na trailer podívali. (KGBelik)
  • V úvodním logu Point Grey je na školní lavici mimo jiné napsáno: „Thor=Sippy Cup,“ což se později stane pointou filmu. (KGBelik)
  • Navzdory sprosté mluvě, která ve filmu zazní, rodiče Bradyho Noona (Thor) nedovolili svému synovi říkat doma slova jako „crap“ (kecy, blbost). (KGBelik)

Lord a Miller chystají komedii s medvědem

Lord a Miller chystají komedii s medvědem

18.12.2019

Phil Lord a Chris Miller se spojili s tvůrčí trojicí Radio Silence (Matt Bettinelli-Olpin, Tyler Gillett a Chad Villella) a dohromady teď chystají novou komedii s medvědem. V podstatě by mělo jít o… (viac)