Všem klukům, které jsem milovala

• USA To All the Boys I've Loved Before

Její tajné milostné dopisy se dostanou k objektům jejích citů a poklidná existence Lary Jean na střední škole je pryč. (Netflix)

tomik99

Na první pohled se jedná o film jen pro dospívající děti, ale zároveň toho dokáže tolik dát i dospělým. Není zrovna úplně těžké se ve snímku najít, zavzpomínat na svá školní léta a spatřit v něm něco, co každý z nás alespoň jednou zažil, i když třeba jen v malém měřítku. Film s sebou včetně klasického happy endingu přináší i spoustu ožitých klišé, ale ve finále komu to vadí, když je to tak dobře natočené a ve snímku hrají pouze nadaní herci? Já si to užij, jedná se o příjemnou hodinu a půl dlouhou oddechovku, kdy jsem se vrátil do svých školních let a zavzpomínal, jak to všechno bylo a nebylo. ()

Stanislaus

Mile natočená oddychovka s relativně originálním počátečním nápadem staví zejména na roztomile zbrklém herectví Lany Condor a sympatickém projevu Noaha Centinea. První polovina snímku se mi rozhodně líbila víc, protože měla svěží start a dobře rozehraný děj, zatímco druhá polovina už sklouzávala do zajetých klišé žánrově podobných filmů. Vedle toho jsem si musel občas připomenout, že se má jedná o film ze středoškolského prostředí, čemuž odpovídalo mnohdy až otravné chování některých postav. Dávám silné tři hvězdy a rozhodně mohu doporučit ke zhlédnutí - milá a nenáročná jednohubka. ()

Necrotongue

Dnešek jsem věnoval trojici filmů, které mě zrovna nenaplnily nadšením, ale tahle studentská romantická komedie z nich byla nejlepší (což mluví za vše). Všechno se pochopitelně odvíjelo podle pevně stanoveného vzorce, takže jsem nečekal žádná překvapení, ale byl jsem připraven na línou nudu. Nevím, jestli už jsem byl dnes příliš vyšťavený, ale k mému bezbřehému údivu jsem se poměrně slušně bavil, takže by se dalo říct, že mi tahle nenáročná záležitost vylepšila den. A navíc má podobný název jako jeden PVE achievement ve WoWku... ()

chelseaman22

Půvabná Vietnamka šlehnutá Myanmarem už ví, že seks prostě k jejímu věku patří, a proto se zaměří na chlapíka, kterému dala její sestra vale. Když to sestra zjistí, tak je z pro mě z neznámého důvodu navztekaná jako svině v době selat. Půvabná Vietnamka šlehnutá Myanmarem si tedy začne pokládat otázky, zdali není courou a kdy že by mohla realizovat toliko kýžený první zásun. Proč ne na lyžáku v Aspenu. 49% ()

ještěžiju

Tady jsem se nechal opět lehce nachytat až moc příznivým hodnocením... teda ne že by film neměl příjemnou atmosféru a musím hodně pochválit použitou hudbu, ale ten děj a možný konec vám dojde víceméně během čtvrthodinky, takže se pak člověk více soustředí na možné vady na kráse... teda toho bych si všimnul i s perfektním dějem, protože jde těžko přehlédnout nedostatek hereckého umu hlavní postavy. Pakliže to nebyl nějaký dějový záměr a pak by můj další komentář neměl smysl. Hlavní postava reaspektive její představitelka postrádá obličejovou mimiku. Slyšíte její komentář k dané situaci, čekáte, že bude následovat odezva ve tváři a ona takřka nehne brvou a když už, tak velmi málo. To mě dost rušilo. Ale jak říkám, nemusel jsem pochopit záměr a jelikož za filmem stojí ženy, může to být pro mě jiný svět. Vlastně mě teď došlo, že to byla chyba režie filmu ... ona slečna nemohla reagovat na nevyřčené komentáře jejich myšlenek, protože ji je nikdo v tu chvíli neinterpretoval, proto mimikou vůbec nehrála ... já si ale stále stojím za tím, že to byla dost podstatná chyba ... v nekomentovaných chvílích si přeci jen dokázala s výrazem tváře hrát ()

• Ve scéně, kdy Peter Kavinsky (Noah Centineo) a Lara Jean (Lana Condor) sepisují smlouvu k jejich falešnému vztahu, Peter začne psát jedno z pravidel, že Lara s ním musí jet na „Ski trip“. Text začne psát tlustým a nehezkým písmem, ovšem při scéně, kdy se smlouva podepisuje, je text napsán úplně jinak. (pityty)
  • Spisovatelka Jenny Han ve své předloze napsala Laru Jean (Lana Condor) jako napůl Korejku a napůl Američanku. O adaptaci knihy projevilo zájem mnoho velkých studií, ovšem všechny trvaly na tom, že se musí rasa postavy změnit na bělošku. Tudíž Han odmítla. Pouze jedinému studiu Overbrook Entertainment nevadilo natočit film s asijskou herečkou v hlavní roli, a tak adaptace vznikla u nich. V březnu 2018 pak práva na snímek koupil Netflix. (hansel97)