Pán a pani Littleovci (Hugh LaurieGeena Davis) si chcú v sirotinci adoptovať dieťa, ale zaujme ich sčítaný biely myšiačik Stuart, ktorý ich očarí svojou úprimnosťou. Manželia presvedčia sociálnu pracovníčku Keeperovú, aby adopciu zvieratka povolila. Myšiak sa cestou do nového domova dozvie, že bude mať staršieho ľudského brata Georga (Jonathan Lipnicki). Keď sa konečne spriatelia, začne boj s gangom potulných mačiek a kocúrom. (TV Markíza)

igi B.

Rodinná splácanice, leč velmi zábavný film. Těžko takto hodnotit z pozice staršího chlápka - který se přesto místy smál i bál, byť připadalo mu to příliš podbízivé a tendenční. Ale jak povídám, je to přece emerický rodinnný film. Tři a půl hvězdičky - a tu půlku navíc za myslím velmi zdařile animovaného lidohlodavce... :-) - - - P.S. Jak nesnáším český dabing, přiznávám, že tady mi ten Dejdar výjimečně(!) ani moc nevadil (vida :-)... ()

Allien.9

Littleovi chtějí svému malému synovi pořídit brášku, a tak vyrazí do nejbližšího dětského domova. Místo sirotků a odložených dětí si však vyberou mluvící krysu a diví se, že z toho jejich "lidský synek" není tak odvázaný jako oni... Efekty jsou možná dobré, ale z morálního hlediska se jedná o hnus. Nebýt "Snížka"... ()

Estrellita

Jestli existuje dementní rodinný film, je to tohle. Jasně, vizuálně asi v pořádku a nápad neohraný, ale... ALE! Jak proboha mohli normálně smýšlející rodiče přinést domů myš jako svého syna? Proč si prostě nevybrali některého z chlapců, aby měl jejich pravý syn normálního bráchu a všechno bylo bez problémů? Panebože, tolikrát jsem si klepala na čelo... Tady mě můj oblíbený režisér (coby scénárista) opravdu zklamal. Pitomost na entou! ()

zodiak217

Zaujímavé na tú dobu skúsiť to s umelým myšiakom v hlavnej úlohe v celovečernej snímke a postaviť k nemu ako kolegov skutočných hercov. Určite to bol prelomový film, lebo dnes sú už takéto javy bežné. Celkom som sa pobavil aj keď som bol ešte vtedy dieťa a neviem, či by ma to aj teraz tak chytilo. Určite nemám nič proti takejto produkcií a hlavne detský diváci si prídu na svoje. Ale sranda musí byť a filmy sa musia točiť pre všetky vekové skupiny je to na každom individuálne čo sa mu páči a čo nie. Mňa to až tak neoslovilo, ale rozhodne to nie je zlá snímka. ()

Padme_Anakin

S touhle pohádkou o malém myšáčkovi nemám nejmenší problém. Vtipná a zábavná podívaná nastává v okamžiku, umíte-li jako dospělec dát svůj mozek do režimu „off“, přijmout cokoli a hlavně nic neřešit. Tatínek má skvělé hlášky, jako např. „členové rodiny se nejedí“, velmi kladně hodnotím Stuartovu animaci, dokonalou kocouří bandu a v neposlední řadě chválím úchvatnou hudbu. ()

• Když Littleovi poprvé navštíví sirotčinec, Stuart si čte knihu "Little Women" (Malé ženy) od Louisy May Alcott. (D3VIL)
  • Co nedává smysl je, když Littleovi pohřešují Stuarta, tak v jedné scéně George (Jonathan Lipnicki) zoufale zvedá a pokládá telefon v naději, že na druhé straně se někdo ozve, ovšem telefon ani na chvíli nezvoní. (Nick321)
  • Když myšák Stuart Little odjíždí se Stoutovými, v autě hraje píseň „That's Amore“ od Deana Martina. (Nick321)

Takový rodinný kung-fu film

Takový rodinný kung-fu film

30.08.2006

Jackie Chan jako čínský mistr kung-fu a Jet Li hledající pravý význam tohoto umění ve starých chrámech v jednom filmu? Srdce nejednoho ortodoxního fanouška by jistě zaplesalo, ale Původně měl tento,… (viac)