LachtanShows

Dal jsem na internetové doporučení, že se v nejnovější sérii zase pohybuje epizoda, co trochu vybočuje z toho patosu, který tvoří většina okolních epizod v posledních cca 10-15 letech, ale opak je pravdou - i tahle Margina snová výprava za největšími mateřskými obavami je spíše nechutnou dvacetiminutovkou, než něčím víc, ba dokonce třeba vtipným, co by letitý divák očekával především. ()

JamesSi

Musím říct, že jsem rád, že tvůrci se opět snaží. Simpsonovi jsou teďka jiní - tohle je spíš rodinná terapie než rodinný sitcom, ale určitě je to lepší než nesmyslná kanonáda vtipů a flanderizované postavy z 22-31. řady. Neříkají něco zase až tak nového, ale je vidět, že tohle téma bylo pro autora/autorku scénáře důležité. (Jde o to, že se Marge smiřuje s tím, že Bart dospívá.) Zlatá éra by to asi zpracovala vtipněji a lépe (a asi dokonce možná existuje epizoda na podobné téma), ale vidím, že tvůrci fakt vzali to, co na postavách dříve fungovalo a dokázali to docela dobře rozepsat. Hodnocení dám asi na konci série (jestli tuhle sérii dokoukám) a zatím mě to baví víc než reboot Futuramy. ()