JamesSi

Musím říct, že jsem rád, že tvůrci se opět snaží. Simpsonovi jsou teďka jiní - tohle je spíš rodinná terapie než rodinný sitcom, ale určitě je to lepší než nesmyslná kanonáda vtipů a flanderizované postavy z 22-31. řady. Neříkají něco zase až tak nového, ale je vidět, že tohle téma bylo pro autora/autorku scénáře důležité. (Jde o to, že se Marge smiřuje s tím, že Bart dospívá.) Zlatá éra by to asi zpracovala vtipněji a lépe (a asi dokonce možná existuje epizoda na podobné téma), ale vidím, že tvůrci fakt vzali to, co na postavách dříve fungovalo a dokázali to docela dobře rozepsat. Hodnocení dám asi na konci série (jestli tuhle sérii dokoukám) a zatím mě to baví víc než reboot Futuramy. ()

LachtanShows

Dal jsem na internetové doporučení, že se v nejnovější sérii zase pohybuje epizoda, co trochu vybočuje z toho patosu, který tvoří většina okolních epizod v posledních cca 10-15 letech, ale opak je pravdou - i tahle Margina snová výprava za největšími mateřskými obavami je spíše nechutnou dvacetiminutovkou, než něčím víc, ba dokonce třeba vtipným, co by letitý divák očekával především. ()