Inspektory nemá nikdo rád. Tedy nikdo z těch, jejichž práci hodlají tihle většinou nenápadní človíčci podrobit detailnímu zkoumání. Jeden může mít to nejčistší svědomí, může se od rána do večera snažit pracovat co nejzodpovědněji – a přece se mu při představě člověka, který přichází s cílem najít nějakou tu nepravost za každou cenu, udělá malounko nevolno. Může se někdo divit Basilovi, že mu zvěsti o třech hotelových inspektorech, inkognito putujících městem, nepřidají na náladě? Jenomže Basil je muž činu. A to by v tom byl čert, aby inspektory o kvalitách svého hotelu nepřesvědčil! (oficiálny text distribútora)

Necrotongue

Nebylo to nijak špatné, ale hlavní zápletka byla příliš ohraná, takže bylo od počátku jasné kudy se bude děj ubírat a z toho důvodu tady chyběl jakýkoliv moment překvapení, přece jen bych od Johna Cleese čekal, že dostane do scénáře něco nepředvídatelného. ()

honajz2

Zatím nejlepší a nejvtipnější epizoda. Sice ne dokonalá, nevtipného se zde taky najde dost, ale je toho určitě míň než v předešlých dílech. Jen si stále nejsem schopný zvyknout na to, že tu často ani není pořádná zápletka - prostě se něco děje, vedení hotelu nějak reaguje na hosty a mezitím se něco stane, ale ta gradace je téměř nulová. Teď by to ale mohlo být konečně na dobré cestě, tak uvidím, co mě čeká dál. Minimálně tu první sérii do konce dám. 4* ()