Epizódy(7)
-
Der lange Schatten des Todes (E01)
-
Das Mörderhaus (E02)
-
Die Tote vom Balkon (E03)
-
Dunkle Helden (E04)
-
Tödliche Lieferung (E05)
-
Mörderischer Pakt (E06)
-
Das Schweigen (E07)
Hrajú
Anja Kling
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Pod rovnakým nebom (2017) (seriál)
Chobotnica (1984) (seriál)
Hotel Adlon (2013) (seriál) - herec, a.z.
Annika Blendl
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Shenja Lacher
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Ordinácia s výhľadom na more (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Anton Spieker
Najlepšie seriály:
Ponorka (2018) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Kirsten Block
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Dreileben (2011) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Nadja Bobyleva
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Matthias Bundschuh
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Der Tatortreiniger (2011) (seriál)
Ponorka (2018) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Golo Euler
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Gryf (2023) (seriál)
Vánoční tajemství (2019) (seriál)
Zmizení (2017) (seriál)
Robert Gallinowski
Najlepšie seriály:
Berlínští psi (2018) (seriál)
Kleo (2022) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Anneke Kim Sarnau
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Der Tatortreiniger (2011) (seriál)
Bez hraníc (2013) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Jan Henrik Stahlberg
Najlepšie seriály:
4 bloky (2017) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Roman Schomburg
Nemecko
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Rebelka z dobrej rodiny (2018) (seriál)
The New Look (2024) (seriál)
Martin Brambach
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Bernd Michael Lade
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Válečná generace (2013) (seriál)
Berlínští psi (2018) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Stephan Grossmann
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Der Tatortreiniger (2011) (seriál)
Hnědá rodina (2016) (seriál)
Deník doktorky (2008) (seriál)
Henning Peker
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Dark (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Johanna Gastdorf
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Válečná generace (2013) (seriál)
O Vánocích (2020) (seriál)
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Hauke Petersen
Najlepšie seriály:
Horskí záchranári (2009) (seriál)
Johann von Bülow
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Parlament (2020) (seriál)
Hotel Adlon (2013) (seriál)
Ponorka (2018) (seriál)
Wolf Gerlach
Západné Nemecko