Šikana Jakea se stále zhoršuje a on toho má dost. Chucky vzpomíná na svou první vraždu ještě jako člověk a naléhá na Jakea, aby se nyní rozhodl – zabít nebo být zabit. (mikki089)

Aurus

Tato třetí epizoda je vážně velmi dobrá. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatické a zajímavé a hudba je skvělá. Atmosféra tu nechybí a to je velmi dobré. Chucky je samozřejmě vtipnej a velmi dobrej. Třetí epizoda je za mě 9/10. ()

helraiser

Co si budeme povídat, celé to je o Chuckym jeho mordech a jeho hláškách. A v tomto dílu je opravdu výborný a odhalování jeho minulosti je docela zajímavý nápad, tak to snad nezkazí. Jinak doufám, že se z toho nestane korektní sračka, čemuž napovídá vypípání Chuckyho projevů. Zatím ovšem paráda. ()

Trevor

Lexysa ospravedlní Jakeovi a ten sa, po rozhovore s Chuckym rozhodne bábiku požičať kej mladšej sestre...co ci mece, nemúžu dýchat, afroamerická policajtka a jej zlý vzťah so synomm, belosi ktorí sa na škole navzájom obvoňujú a normálny človek si z toho musí robiť srandu, aj keby ho mali zavrieť... perfektné natočené dno pre nášťročné deti, takto sa to vytierajú bezmozgy. ()

• V epizodě zazní píseň „Just Be You“ od The Illusions. (Duoscop)