Ted Lasso - Série 3

(séria)
Komédia / Dráma / Športový
USA, 2023, 11 h 3 min (Minutáž: 43–78 min)

Jason Sudeikis, Juno Temple, Hannah Waddingham, Jeremy Swift, Phil Dunster, Brett Goldstein, Bronson Webb, Nick Mohammed, Brendan Hunt, Toheeb Jimoh (viac)

Soweek

Poslední dobou těch 5 hvězd rozdávám nějak často, ale poslední série Teda Lassa si to prostě také zaslouží. Pryč jsou depresivní témata a vnitřní boje z druhé série, poslední série se opět veze na vyloženě optimistické vlně. Není to žádný zázrak, ale po každé epizodě prostě odcházíte s krásným a šťastným pocitem, protože příběhy AFC Richmond naprosto hřejí na srdci. Pokud hledáte seriál, který Vám vykouzlí úsměv na rtech a zahřeje na duši, Ted je ta správná volba. ()

Jenda

Jak jsem se těšil po první a druhé sérii na další, tak jsem teď rád, že tohle byla poslední sezona. Taková ta dobrá nálada z předchozích dílů je pryč a třetí série je jednak méně vtipná, ale taky dost dlouhá, a chybí ji ten feel-good element pro který jsem si seriál oblíbil. Opravdu dobrý byl vlastně jen jeden díl a zbytek - i když cením, jak scénáriste přistoupili k některým tématům - jen taková obyčejná unylá nastavovaná kaše. ()

William_

3. série je lepší než ta předešlá. Až na prostřední díly 5-8 u kterých si asi scénáristé dali dovolenou, se jedná o naprostý majstrštyk. Začátek a konec série jsou nadstandart, škoda toho prostředku. Občas se stane, že Ted se v epizodě objeví jen v pár scénách, ale to vůbec není na škodu, protože ostatní postavy mají skvělé dějové linky (až na Keelyinu právě v dílech 5-8, která mi přišla zbytečná a v důsledku pak zůstala nedokončena a zapomenuta) a zajímá vás co se stane dál, jak se bude dařit Richmondu v Premier League, kolikrát Roy řekne "FUCKIN HELL" atd. Skvělé zakončení úžasného a výjimečného seriálu. ()

sochoking

Emociami napumpovaná časť poslednej epizody vypadala, akoby si to najlepšie, o ktoré ukrátili sračkové časti 5,6,7 a 8, tvorcovia seriálu špeciálne nachystali na nás na samotný záver. Cítiť rozlúčku s fotbalovou rodinou a ja som presiaknutý smútkom, ktorý som naposledy cítil snád len u P*R*I*A*T*E*L*O*V, ked končili ! Ale i radosťou, lebo v tom najlepšom sa musí vedieť prestať. Tretia sezona nebola u mňa tou najlepšou, to bola dvojka, no záver trojky je niečo, čo tu už dlho nikdy nebolo: absolútne perfektné načasovanie emocií, ktoré v divákovi zanechajú pocit, že bol súčasťou rodiny, ktorá mu bude ešte dlho chýbať. ()

Morholt

Ve třetí řadě udeřili strážci pokroku a tak se to tu začalo hemžit menšinami. Tvůrcům budiž přičteno ke cti, že se s tím dokázali jakž takž poprat, ale zároveň je fakt, že občas byla jistá nucenost znát. Nicméně Ted Lasso je příliš silná značka na to, aby jí dokázali aktivisté zničit, takže i tady je to mix laskavého i obhroublého humoru, dobré nálady, nějaké té romantiky a v první řadě fotbalu. Poslední díl je pak krásným rozloučením, při kterém musí zaslzet i silnější nátura. No a já pevně doufám, že chrti z Richmondu spadnou do třetí ligy, aby se mohl Ted vrátit a dovést je třeba až do finále LM. 80% ()

• Ve 37. minutě zazní komentář, že AFC Richmond zaznamenal šesté vítězství v řadě, ale přitom se zároveň v obraze objeví tabulka, ve které má klub pět vítězství a jednu remízu. (raininface)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD