V blízké budoucnosti zuří v USA krutá občanská válka, která zničí Manhattan a odřízne ho od světa. Neohrožená zdravotní sestra Alma Ortegová se vydává na cestu za svým synem, který se od ní oddělil během evakuace New Yorku. (HBO Max)

Recenzie používateľa kenkaku k tomuto seriálu (5)

DMZ (2022)

Obávám se, že i hvězdička bude moc. Vážně jsem neviděl debilněji vystavěný “virtuální svět”. Bylo nebylo, nastal “den #1”, kdy z nějakého důvodu se matka a syn musí evakuovat z Manhattanu. Zvládne to jen ona. Pak tu máme najednou “den #xyz” (o 8 let později), kdy matka stále řeší, kde je syn!? Vydá se tedy (ano po osmi letech) hledat zpět na nyní izolovaný ostrov Manhattan, kde ještě stále žije odříznuto nějakých 300tis lidí a mají se celkem fajn. Mají jídlo, vodu, munici, palivo, prostě zásoby všeho “každému dle jeho potřeb” (ano… učebnicový komunismus). Žijí tam všechny možné rasy (a koktejly) - krom heterosexuálních bělochů. Toho jsem nezaregistroval v seriálu ani jednoho (takže vlastně neomaxistický ráj). Tam nastává hromada bizár situací (volně se pohybující kočkovité - i psovité - šelmy nemají člověka na jídelním lístku) prokládaná obrovskou (ale obrovskou) hromadou moudrého filozofování o ničem. A závěr je samozřejmě ultra perla. Více u jednotlivých epizod. ()

Good Luck (2022) (E01)

Obávám se, že i hvězdička bude moc. Vážně jsem neviděl debilněji vystavěný “virtuální svět”. Bylo nebylo, nastal “den #1” kdy z nějakého důvodu se matka a syn musí evakuovat. Pak tu máme “den #xyz” (klidně o 10 let později), kdy matka stále řeší, kde je syn!? Vydá se na izolovaný ostrov Manhattan, kde žije odříznuto nějakých 300tis lidí a mají se fajn. Mají jídlo, vodu, munici, zásoby všeho “každému dle jeho potřeb” (ano… učebnicový komunismus). Na výlet má matka jen jeden den, ale tráví čas spoustou aktivit (a debilním chováním) jako by se nechumelilo. Děj je samozřejmě vycpáván hromadou vaty (vzpomínky vo hovně, zpomalené záběry) a digitální zvěře (které žijí s lidmi v dokonalé symbióze). Kdy ke konci přijde mega zvrat (nečekaný) a jednomu by se chtělo brečet. Jestli dám tohle do konce, tak už všechno. ()

Advent (2022) (E02) odpad!

Tak konečně víme, je to 8 let ode dne #1. Tím ale zajímavost epizody končí. Tedy až na fakt, že někdo zase jednou tu různorodost přehnal. Zapomněl na bílou. Každopádně zapomněl asi i vysvětlit kde po těch osmi letech bere DMZ benzín, veškeré vymoženosti nedostupně izolovanému světu a hlavně na důvod proč bych měl poslouchat politickou předvolební debatu. Koho to zajímá? Nicméně došlo na zmínku o kanibalech = cesta, která by mohla tu debilní idylku malinko okořenit (bacha spoiler: nevyužito). ()

The Good Name (2022) (E03)

Prakticky hodina plná keců a idiocie (co ta všechno nevymyslí), ten co psal scénář na něčem stoprocentně frčel. A nezachrání to ani ta komická roztržka na konci. Proč? Protože nedává smysl a je utopena (opět v kecech). ()

Home (2022) (E04) odpad!

Víc retardovaně už to opravdu nešlo… nesmyslný bizár prokládaný (jak jinak) tunou hloupých řečí. Tohle už vážně nikdy víc. ()