Holcovi a Kadlecovi rozhodnou, že jediné možné řešení je sestěhovat se na jedno místo. David, který výměnu zavinil, nabídne svůj dům Tereze a Martinovi. Od té chvíle začíná „boj“ za klidné soužití. Všichni zúčastnění se snaží, chtějí, aby se vše podařilo, jenže každý další den přináší nové a nové překážky. Každá rodina má své zvyky, své priority, své názory na výchovu. Každý sám za sebe je jiná osobnost, i Tomáš s Jakubem nemohou být rozdílnější. Obě rodiny sdílejí přesvědčení, že soužití je jediné možné, přesto ale nanejvýš problematické řešení. Všichni chtějí, aby se to podařilo, jenže čím více času spolu rodiny tráví, tím jasněji je vidět, že celé to snažení bude nejspíš marné. Přesto se nikdo nechce vzdát. (Česká televize)

Lachtaan

První série jednoho z nejsledovanějších seriálů ČT posledních let byla dobře vystavěnou sondou do série nelehkých životních situací zcela obyčejných českých rodin a my týden co týden sledovali povedené seriálové drama. S obrovskou sledovaností se bohužel v současnosti pojí hamižnost a druhá řada prostě musela vzniknout, třebaže ji nikdo z nás moc nechtěl. A ačkoli se objevilo i několik dílů, díky nimž mi druhý profil vyhazuje hvězdy 4, nic jiného než průměr udělit nemůžu, protože ve finále mi tahle řada nedala vůbec nic a donutila mě i pár postav kvůli jejich zbytečně debilnímu chování skoro až nenávidět. Už nikdy víc prosím. ()

Anet21

⚪Jedno z najzbytočnejších seriálových pokračovaní, aké ste kedy videli.⚪ Natiahnuté, zdĺhavé, hrajúce na tie správne struny, teda aj citovo vydierajúce, okrem hlavnej linky všetky bočné nemali veľa významu, slúžili len ako vata, ako výplň.⚪Táto séria neobsahuje ani žiadny nečakaný zvrat, prakticky okrem dobrej réžie a silných hereckých výkonov (aj malých hercov v úlohách synov) nie je v seriáli čo chváliť. Všetky fakty sa niekoľkokrát repetetívne nielen zobrazovali, ale aj (ako pre blbcov) hovorili, seriál diváka unudil.⚪ Každý súdny divák prosí, aby bol toto už naozaj definitívny koniec tohto príbehu.⚪ ()

bourec

Tak jsem do odkoukal. Když už začnete sledovat druhou sérii jako ucelenej příběh, je hovadina od toho odejít. herecky docala dobrý, příběh ale řeší něco, co se mohlo vměstnat do dvou dílů na konci první, a tím pádem jediný série. Ovšem oproti děsnejm krimi seriálům je tohle pohoda za tři silný hvězdy. 60%. ()

PichyjePan

Po dokoukání se cejtim, jak po výplachu tělesných dutin, takže vlastně stejně, jako předtím. Celý to působí, jako nějaká turecká telenovela, ve které se vlastně nic neděje a celé to mohlo být shrnuto v jednom díle. Skončilo to tak, jak to začalo. ÚPLNĚ ZBYTEČNĚ. Zbytečnější pokračování jsem dlouho neviděl. Nejsmutnější na tom je, že první série byla skvělá. Smutné... ()

angel74

Ač nerada, tak musím konstatovat, že druhá řada seriálu Kukačky je podstatně slabší než ta první. Největší výhrady mám ke scénáři, který je místy poněkud zmatečný. Navíc se několik epizod točí v začarovaném kruhu, přičemž děj se téměř nikam neposouvá, snad jen s výjimkou posledních tří dílů, jež se přibližují kvalitě úvodní série. Vše naštěstí zachraňují silné herecké výkony většiny zúčastněných. (65%) ()

• Premiéru epizody sledovalo 1,1 milionu diváků (15+). Šlo o nejlepší výsledek celého dne. (rublik05)
  • Premiéru epizody zhlédlo 1,15 milionu diváků (15+), což byl nejlepší výsledek večera i celého dne. (rublik05)