Záhadný agent (Jean-Claude Van Damme) se musí po 25 letech vrátit do činné služby, když musí zachránit svého syna před falešným obviněním z pašování drog a obchodu se zbraněmi. (p.a.douch)

Jaro.Krafcik

Jcvd je späť a to vo veľkom style. V komédii som ho ešte asi nevidel. Ale tu jednoducho sadol hlavne aj skvelý dabing. No po hodnoteniach v rozmedzí od 87 do 55 to dostalo len na hranici slušného priemeru. Rozpačitý začiatok, čakanie kedy sa objaví hlavný hrdina bolo príliš dlhé. Ale až keď prišiel sa to celkom slušne rozbehlo. Keď už som spomenul tie percentá, minimálne desať je za Van Damma a dobrý výber skladieb. 4* ()

Arsenal83

Jean-Claude riadne zostarol, ale filmu nemám až tak čo vytknúť. Je to myslené ako akčná komédia a ono to celkom vyšlo, nebolo to nevtipné, malo to akciu s výborne ladenou hudbou, žiadna z postáv nie je nesympatická, hoci tu už máme samozrejme multi kulti zmes, ale to je už novodobé Francúzsko a nijako to filmu neubližuje. Jediné, čo je viditeľné, sú triky, nakoľko starnúci bojovník to už sám nedáva, sú tu kaskadéri, sú tu strihy, pomohli si šikovnou kamerou. Ako oddychovka ale myslím, že úplne v pohode. ()

Figu

Žán zkouší jít solidně ve stopách novodobých akčních komedií a musím uznat, že tenhle biják se mu fakt povedl. Jasný, je to šílenost, doprovázená spoustou stupidit a hovadin. Nicméně takhle to přesně tvůrci chtěli vyslat do světa a už jen za to, na tenhle flák koukám pozitivně. A samozřejmě palec nahoru za právě samotnýho Van Damma, kterej se s tím popasoval na jedničku, přizpůsobil se a zahrál velký divadlo. Je to blbost, ale fakt mě tam spousty gagů a vtipnejch scének nasadilo na ksicht úsměv! Silný tři hvězdy. 65% ()

M.i.k.e

A já tomu ty čtyři dám rád.Čekal sem akční oddechovku a tu sem taky dostal.Van Damme je sice už lehce za zenitem a ze všech "klasických" akčních hrdinů vypadá nejhůř,ale taky ukázal,že se dokáže nebrat úplně vážně a to platí i pro tenhle kousek.Akce je tu slušná,má to dobré tempo,fórky fungují a upřímně si dovedu představit,že to časem uvidím znova...70% ()

Martin741

Van Damme je dnes uz akcny dinosaurus a vlastne dedo. Kazdopadne jeho filmografia je zaujimava - natoci 5 - 6 sraciek a potom 1 ako -tak kvalitny film.  A zas : natoci 5 - 6 hroz a zas nieco dobre. Dalo sa pozerat, hlavne ze sa dej odohraval v Europe, preto aj svojsky vytlacim este jednu hviezdu   : 69 % ()

• Po závěrečných titulcích je k vidění krátká potitulková filmová scéna z porodního sálu. (Rominator)
  • Jedna zo záporných postáv je veľmi silne inšpirovaný postavou Tonyho Montanu z filmu Scarface (1983). Vo filme sa objavujú aj krátke zábery z tejto snímky. (BOURQUE)