Špína z ulice

(festivalový názov)

Miesto deju: veľké newyorské autovrakovisko a špinavé ulice okolo neho. Hlavné postavy: špinaví bezdomovci. Kľúčová vec vo filme: ploskačky s alkoholom, predávané v malom obchodíku. Po preglgnutí sa s konzumentmi dejú divné veci - roztápajú sa a zo všetkých telesných otvorov im strieka krv a farebné grcky. ;-) (POMO)

Joker Punx

Tak tohle byl totální masakr! :D Dost jsme se u toho s tátou nasmáli, strašná ujeťárna :D Fakt prdel! (y) :D Taky další filmeček kde padá tolik sprostých hlášek za sebou, jednoznačně nejlepší film o houmlesech jakej jsem kdy viděl :D Scéna s létajícím uřízlým čůrákem byla fakt sranda, když tam zazněla hláška u té scény - V titulcích bylo Létající Čestmír 🤣 Nebo scéna kdy se bezďák rozpustí do hajzlu byla taky fakt dobrá :D Gore efekty byli fakt výborně udělaný, škoda že režisér James M. Muro pak už žádný film nenatočil, tohle se mu povedlo. ()

Ruut

Námět filmu a jepo pověst slibují nevšední a originalní zážitek. No je to trochu nafouknutá bublina. Zas tak skvělý film to není. Na Braindead nebo Evil Dead to rozhodně nemá. Krvavých scén bylo celkem pomálu. Vlastně se to pořádně rozjelo až ke konci. Ale když už tam na nějakou splatter akci dojde, tak to stojí za to!!! A ani hluchých míst moc není, když se nekoná zrovna žádné gore, tak přijdou na řadu scénky ze života bezdomovců. A to jse něco. Znáto to když banda zlounů vezme nějakému šprtovi třeba knížku a hážou si s ní mezi sebou a nebožákovi ji nechtějí vrátit? Tak tady je něco podobného. Jen místo knihy jde o urvaný penis. Street Trash bych přirovnal k lepším TROMA filmům. Tentokrát dávám slabší 4 hvězdičky. ()

darkrobyk

Zpočátku jsem měl pocit, že tenhle snímek nesahá produkci Troma ani po kolena. Naštěstí se v závěru rozjel. Oběti podivného alkoholu se nejen báječně roztékaly, ale i rozkošně vybuchovaly, až létaly vnitřnosti, doprovázené gejzíry krve a rozličných barevných tekutin, s kusy masa do všech stran. Chlapi se mezi sebou mlátí hlava nehlava, někteří na své oběti močí, jiní je pozvracejí... A házená s utrženým penisem byla rovněž vtipná. Celý film mohl mít samozřejmě větší spád i více šílených nápadů, ale posledních 20 minut za to stálo. Plynová bomba pak byla jen milou třešničkou na rozteklém dortu... ()

eraserhead666

Toto je asi jako kdyby Troma začala produkovat TV seriál ve stylu Ulice pro TV Nova, jen se trochu uklidnila, ubrala na nahotě, sexu a brutalitkách a z Ulice děj přenesla na staré vrakoviště. Charakterová hloubka postav by zůstala zachována, zápletka, napětí a hloubka příběhu taktéž. Přesto by to bylo v něčem lepší, bylo by to mnohem zábavnější. Na horror zapomeňte, tohle je čistá komedie, že se tam rozteče pár lidí, je pořád hlavně komické než nějak nechutné. ()

petero

Ani horor ani komédia. Problémom je, že na horor sa tam príliš málo zaoberá o tekutinu Viper a medzi prvým a druhým rozpadom je to 50minutový nezáživný, ukecaný a nevtipný pohľad do života bezďákov na vrakovisku, možno okrem pohadzovania odrezaného penisu. Splatter scény sú podarené, ale sú všetko možné len nie krvavé. ()

• Film bol zakázaný v Singapure. (Paldiny)