M.i.k.e

Invincible udržel laťku hodně vysoko a hlavně druhá polovina série, která přišla po poměrně dlouhé pauze je výborná a to že se finále naladilo na vážnou, osudovou notu mi vůbec nevadí. Celkově mi přišlo, že se druhá řada spoléhá méně na akci (ne že by tu nebyla a opět slušně brutální) a šokující zvraty a naopak se ještě více soustředí na práci s postavami a ono to vyšlo skvěle. Kostky pro další pokračování jsou vrženy...80% ()

Recenzon

Druhá série má víc božských dílů než první a to hlavně druhá polovina ( i když čtvrtý díl této série byl kulervoucí a brutální). Série posouvá postavy a děj giganticky dopředu a člověk se nenudí, protože tu je furt nějaká akce a hrozba. Čekat na to se neuvěřitelně vyplatilo a člověk se strašně těší na třetí sérii, která bude brutálnější než první a druhá série dohromady. ()

Kopi1

Druhá série je za mě o něco horší než první. Některé epizody už mi nepřišly tak kreativní oproti první sérii a hlavně velká absence Omni Mana tomu přidává. Takže veškerou pozornost dostává Mark se svým životem, který mě moc nebaví. Epizody už jsem nehltal tak jako dříve. Stále tam jsou parádní momenty a brutální fighty jak známe, ale co na mně emočně zanechalo třeba finále první série, tak se tomu zde nic nepřiblížilo. Třetí sérii určitě zase zkouknu, protože Invincible nemá konkurenci se svým originálním zpracováním. ()

Davies182

Už je to bohužel mírně přes kopírák, a moc tomu nepomáhá ani náhodné umírání ve spojitosti s ještě nahodilejším zmrtvýchvstávání všech možných postav, ale tak budiž, tohle bychom klidně mohli stokrát vyčítat sešitovému Marvel universu. Oproti těmto menším výtkám je totiž Neporazitelný i nadále zdaleka nejbombovějším animovaným akčňákem v celém širém vesmíru, a spousta šokujících twistů nedá spát nejednomu fanouškovi Comic Conu. Kirkman je bůh hrdinského dramatu a uvěřitelných dialogů v neuvěřitelném světě, a já se pořád divím, proč to sakra už dávno nevychází v žádném českém komiksovém nakladatesltví! [Amazon Prime] ()

Colby Sawyer

Kdyby Amazonu netrvalo vyprodukovat 8 dílů dva roky (animace je pěkná, ale S-tier to teda není) a pak je ještě tak pitomě nerozděloval na dvě půlky, tak by druhá série byla lepší zážitek, alespoň jsem si mohl druhou půlku bingenout, protože Invincible je opět velká pecka. Druhá série už nemá ten wow efekt první sezóny, kdy byl divák zaskočen, jak dobré to je, ale kvalita neklesá, právě naopak. Tentokrát je to sevřenější a intimnější jako třeba druhá série Vinland ságy, ale není to méně záživné, právě naopak. Postavy si člověk oblíbí ještě více a proto mají drsnější momenty váhu. Navíc tu jsou krásné reference na ostatní komiksy a vtipná práce s multiversy. Jediná škoda, že to nevychází anime tempem, protože tenhle příběh se hltá sám. ()

• Mark se měl v alternativní realitě potkat se Spidermanem, jako se potkal v původním komiksu, nicméně pro seriál se na to tvůrcům nepodařilo sehnat příslušná práva. V komiksu se také Mark potkal s dalšími postavami z marvelovského univerza, včetně Avengerů a Wolverina. (vojtaruzek)