Réžia:
Jeong-hwan KwakScenár:
Park Sang-KyuEpizódy(16)
-
Episode 1 (E01)
-
Episode 2 (E02)
-
Episode 3 (E03)
-
Episode 4 (E04)
-
Episode 5 (E05)
-
Episode 6 (E06)
-
Episode 7 (E07)
-
Episode 8 (E08)
-
Episode 9 (E09)
-
Episode 10 (E10)
-
Episode 11 (E11)
-
Episode 12 (E12)
-
Episode 13 (E13)
-
Episode 14 (E14)
-
Episode 15 (E15)
-
Episode 16 (E16)
Hrajú
Sang-woo Kwon
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Yawang (2013) (seriál)
Churieui yeowang (2017) (seriál)
Seong-woo Bae
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Yeonaejojakdan : shirano (2013) (seriál)
Deo Eiteu Syo (2024) (seriál)
Papírový dům: Korea (2022) (seriál)
Joo-hyeon Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Modeonpameo (2014) (seriál)
Woong-in Jeong
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Seulgiroun gambbangseanghal (2017) (seriál)
Neoui moksoriga deulleo (2013) (seriál)
Ki hwanghoo (2013) (seriál)
Seong-ha Jo
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Gugaui seo (2013) (seriál)
Ailiseu (2009) (seriál)
Můj princ na 100 dní (2018) (seriál)
Eung-soo Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Miseuteo syeonsyain (2018) (seriál)
Nunui yeowang (2006) (seriál)
Kimgwajang (2017) (seriál)
Won-jong Lee
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Ki hwanghoo (2013) (seriál)
Host (2018) (seriál)
Seonggyoonkwan seukaendeul (2010) (seriál)
Kim Geon-u
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Můj drahý soused (2018) (seriál)
Záhadný lovec (2020) (seriál)
Vlastní (ne)cestou (2017) (seriál)
Mi-young Shin
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Láska padá z nebe (2019) (seriál)
Práva (2021) (seriál)
Miseu hammurabi (2018) (seriál)
Hye-hwa Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Haeundae yeonindeul (2012) (seriál)
Moje (2021) (seriál)
Dívka v masce (2023) (seriál)
Seung-joon Park
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Láska padá z nebe (2019) (seriál)
Pooreun badaui junsul (2016) (seriál)
Věrní své pověsti (2017) (seriál)
Soon-won Lee
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Miseuteo syeonsyain (2018) (seriál)
Miseuteo giganje (2019) (seriál)
Deo keitu (2016) (seriál)
Dong-ho Kwon
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Láska padá z nebe (2019) (seriál)
Dotkni se mých ran (2020) (seriál)
Badmintonový sen (2021) (seriál)
Sang-hoon Park
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Alchymie duše (2022) (seriál)
Zítra je taky den (2022) (seriál)
Bon Eogein (2020) (seriál)
Ji-young Yeom
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Miseu hammurabi (2018) (seriál)
WolSooGeumHwaMokTo (2022) (seriál)
Jonghahamyeon urineun (2019) (seriál)
Ki-soo Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Madeo (2018) (seriál)
Psací stroj z Chicaga (2017) (seriál)
Naeidneun gangnammiin (2018) (seriál)
Joong-hee Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Miseuteo syeonsyain (2018) (seriál)
Agui Maeumeul Ilgneun Jadeul (2022) (seriál)
Věrní své pověsti (2017) (seriál)
Min-young Ahn
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Zachraňte mě (2017) (seriál)