Tesne pred Vianocami oznámi Ivane (Tereza Kostková), ktorá žije len pre rodinu, jej manžel Martin (Marián Miezga) vec, ktorá jej zničí sviatky, a o ktorej vie len ich spoločná kamarátka Adriana (Dana Rogoz), rozvodová právnička. Tá sa ako jediná z partie nevydala a nemá deti. Žije sama, ale udržiava pomer so svojim šéfom Filipom (Martin Hofmann). Ďalšia z partie Ela (Andreea Vasile) je známa televízna moderátorka, ktorá vedie harmonický život s prekladateľom kníh Andrejom (Ondřej Sokol) a ich desaťročnými dvojičkami, kým sa nečakane neobjaví jej bývalá láska Dávid (Ján Koleník). Partiu uzatvára majiteľ reštaurácie Vlado (Pavel Bartos), ktorý sa po rozvode s Vierou (Soňa Norisová) druhýkrát oženil s mladšou Broňou (Dominika Morávková). Po skúsenostiach z predošlého vzťahu si neželá, aby jeho žena pracovala, tak Broňa robí všetko pre to, aby sa o jej pracovných aktivitách nedozvedel. Ela jej v tom pomáha. Spleť tajomstiev, koré majú medzi sebou nielen páry, ale aj samotní priatelia, sa začne ešte viac zamotávať, keď sa na Adrianu obráti premiérova manželka (Petra Vajdová) a chce svojho muža (Jaroslav Plesl) opustiť v čase predvolebnej kampane... (Continental film)

Chrustyn

Občas si říkám, že být český herec může být celkem fajn. Nemusíte se nijak snažit, natáčení máte jen jako dovolenou, dostanete se na hory nebo k moři, chlastate a žerete a výsledek nikoho nezajímá, jen aby se to zaplatilo. A to se bohužel většinou stane. Další z nic neříkajícich českých produkt placementů, které jsou pro Ferencovou standardem. ()

trigan odpad!

Nebolo to vtipné, zaujímavé ani nič. Prázdny príbeh prázdnych ľudí, čo si nedokážu ujasniť, o čom je život. A medzitým zlý politici. A k tomu PLNO prvoplánového PP. P.S. Najviac ma pobavila presklená bratislavská nemocnica. To nebolo ani na pozeranie pri žehlení. Zaplatiť vstupné do kina, tak si nafackujem. ()

Filumena

Proč hned odsuzovat film který kopíruje americké vánoční filmy? Na pobavení dobré, pokud se nad myšlenkou vztahovky hned nerozbrečíme nevadí. I taková romanťárna se dá zhlédnout. Ovšem zvukař by potřeboval na holou. Hodně to kazilo dojem z filmu a nezlobte se, předabování za mne bylo nešťastné. Ještě že nepředabovali Simonu Babčákovou, to by mne naštvali nejvíc. :) ()

johnnie78

Tak tohle bylo opravdu strašně špatný. Asi nejhorší film za posledních pár let. Až do konce jsem marně tápal, jestli to má vůbec nějaký děj (spoiler: nemá...), nevěřícně sledoval ty ultrablbé skeče s pitvořícími se herci, příšernou kamerou, ještě horším zvukem a postsynchrony, které mi způsobovaly obsedantně kompulzivní poruchu a litoval, že jsem si včas nevypíchl oči. Hrůza a děs. ()

Alden_Larson

Přijde mi, že tento film toho má v sobě až moc. Je tam hodně postav, které mají po dvojicích vlastní příběh, film mezi těmito příběhy skáče sem a tam a někdy je těžké se mezi příběhy zorientovat. Co mě štve asi nejvíc, je obzasení, zahraniční herci jsou totiž viditelně nadabovaní. U těch dvou rumunských hereček to je asi nutné, ale u těch slovenských to absolutně nechápu, vždyť slovenština není vůbec těžký jazyk k pochopení pro obyčejného čecha. Není to poporvé, co si Ferencová do svého českého filmu najala zahraniční herce, ale doufám že je to naposled, ten dabing totiž nezní vůbec hezký. Aspoň vizuálně vypadá film docela hezky, i hudba (ať už místy trochu trapná) fungovala. 7/10 ()

• Nakrúcanie sa nezaobišlo bez drobných zranení. Dana Rogoz v priebehu jedného dňa dvom hercom vrazila do zubov, ďalšiemu natrhla peru a ešte aj omylom vytrhla zárubňu na dverách. (krasomama)
  • Premiéru filmu na televizní stanici TV Nova sledovalo přes 659 tisíc diváků starších 15 let. (rublik05)
  • Natáčelo se v Bratislavě a v obci Malé Borové (Slovensko). (SONY_)