Hera sa musí zodpovedať pred Novou republikou, zatiaľ čo veľmi, veľmi ďaleko dôjde k stretnutiu. (Disney+)

Fin_429

Co to bylo? Tohle má být předposlední epizoda? V předposledním díle má nastat zvrat, něco, co vás povzbudí a budete se cítit natěšení na tu poslední. Bože můj, tohle byl Vývar všeho nejhoršího z Ahsoky, okořeněný parádním klišé a neskutečně na nic linkou na začátku, která byla navíc ještě k tomu všemu trapná. Vážně, tohle bylo něco.. Aspoň že to ta temná strana táhne nahoru a neválí se v blátě jako ta světlá. ()

AllShallFall

Strašně moc se mi líbí to propojení seriálů a filmových episod. Lahodí mi ten styl, starých klasických Star Wars. A co samozřejmě také nezklamalo. Když celá jednotka strormtrooperů prostě nedokáže zlikvidovat  protivníka :D To je prostě také stará klasika. Ale co už. To jsme u Star Wars už za ty roky zvyklí. Proto více nechápu reakce některých zdejších. S čím vlastně jdete koukat na Star Wars? Však tohle je od nepaměti stejné, frčí na tom půl světa a vy se teď hrozně divíte, že vlastně hlavní hrdinové se z toho obklíčení dostanou. No to je ale novina co? Už to dělal Luke Skywalker v 77 roce a byli jste z toho odvaření a teď máte hemzy. Pravděpodobně byste to udělali celé lépe co? Samej kritik tady a odborník přes scénáře a režii. Tak si pusťte třeba ordinačku. Tohle přenechte těm, co mají pochopení pro tenhle žánr a jsou ve svém nebi. ()

inmax

Myslím, že nejlepším ukazatelem kvality tohoto dílu bylo, že byl najednou konec a na hodinách bylo o 40 minut víc. Ale stejně mám pořád takový pocit, že se jede na půl plynu. Viděl jsem Ezru, jak skáče z jednoho toho vozítka na druhý a likviduje banditi jak otravné mouchy. Viděl jsem Shin, jak bojuje do posledního dechu, že se prostě nevzdá. Bohužel je asi moje představivost bohatší než ta scénaristů. ()

sepp odpad!

"Dave Filoni is a false god." Já bych přímo řekl, že Dave je hrobař SW. Míra idiocie servírovaná divákům v téhle jakobyšou je totiž až neuvěřitelná. Rozhodně je urážející. https://www.youtube.com/watch?v=b6qsDiLBPtE   https://www.youtube.com/watch?v=sa8bblc4_sM   https://www.youtube.com/watch?v=z-nZS3yzE5Y ()

Elerrina

Pořád je to blbé jak necky a kdysi geniální stratég Thrawn je tu za pořád za pupkatého strejdu v dobrém rozmaru, jehož aktuální vojenská taktika nedává moc smysl. Tradiční neschopnost stormtroperů zasáhnout cokoli na dva metry asi nemá cenu řešit. Ale abych jen nehejtovala - ty želvičky jsou vážně roztomilé. Tímhle dílem se Ahsoka definitivně posouvá do kategorie vhodné pro děti do deseti let. (Ale možná má na nás Filoni připravený svůj oblíbený twist: .. a v závěru obětujeme jednu z hlavních postav, aby to mělo taky nějakou hloubku.) ()