Boba Fett sa spája s Fennec Shand. (Disney+)

lookin328

4. Epizoda se kvalitativně přiblížila prvním dvěma dílům, nicméně na ně nedosáhla úplně. Flashbacky nám končí a já si myslím, že už bylo na čase. Ne z důvodu toho, že by mě nebavily, ba naopak zatím byly lepší než přítomnost...a právě pro to je dobře, že je jím konec, protože linka v přítomnosti je zatím spíše nudná, co se děje týče. Tvůrci mají 3 epizody na nápravu a já doufám, že jich do syta využijí. Nej moment epizody rozhodně Sarlacc, v závěsu krádež Slave One. Ba naopak mi nejvíce vadilo to, že tvůrci ve flasbacku udělali skok 5 let bez sebemenšího náznaku nebo vysvětlení. A rádoby vtipnou honičku Fetta a droidího lovce krys si podle mého tvůrci také mohli odpustit, na již tak zničené reputaci badass Boby Fetta je zasazena další ošklivá rána. Slabší 4 z 5. ()

RoneXxXD

Tak, a jsme v půlce! Oh no... Další zbytečně skvělý díl, a k tomu dokonce je i Filler! 10/10, miluju tento seriál a verzi Bobby, jež nám tito tvůrci přinesli. Bylo úžasné, že jsme konečně opakovaně viděly záchranu jeho asistentky, a bylo velice skvělé vidět Slav -- teda Firespray v akci. Těším se na příští týden. ()

-bad-mad-wolf-

Minulá epizoda měla jen rancora, tahle je na nerdgasmic momenty bohatší (přičemž zejména Sarlacc revisited kdekomu utrhne genitálie). Předvídatelnost a povinný fanservice zůstávají, ale moc hezky to bobtná a moc hezky se na to kouká. Když těsně před závěrem zabrnkají TY správný notičky, je vymalováno. ()

matous20063

Přemýšlel jsem jestli dokonce nedám epizodě 5 hvězd, ale nakonec jsem přece jenom zůstal nohama na zemi. Tohle bez debaty byla jedna z těch lepších epizod epizod. Prakticky většina epizody jsou Bobovy flashbacky, což vůbec nevadí, ba naopak. A závěr epizody nám toho do budoucna moc neřekl až na jeden poměrně velký detail, ale to už si musíte zjistit sami :-D. 85% ()

• Jangova loď je hlídkové a útočné plavidlo třídy Firespray-31, zkráceně Interceptor třídy Firespray, postavená v loděnicích planety Kuat. (Veskoslav)
  • Weequayští strážci během flashbacku křičí: „Keepuna“ (huttsky „střílet“) a používají nadávku „Sleemo“ („slizoun“). (LUKICKK)