Odseděla si svoje, ale lidi jí minulost neodpustí. Teď chce napravit svoje chyby, a tak se pustí do pátrání po sestře, kterou opustila. (Netflix)

Dzanecki

Velmi mě překvapil tento film. Největší plus má ode mě Sandra Bullock, jelikož její herecký výkon bych nazval Oscarový. Vžila se do role úžasně. Stejně tak maskéři, kteří z ní udělali naprostou trosku. Děj mě velmi bavil. Žena pyká za vraždu, poté se vrací do společnosti, která ji nechce přijmout. Bojuje nejen s ní, ale také s hledáním své mladší sestry, o kterou přišla po zatčení. Jednoduchý přímočarý děj, který tvůrci s herci dokonale zpracovali. Nemám žádnou výhradu. ()

Ponkry01233

Velmi dobře propracované drama, možná místy až přehnaně drsné a násilné, ale jinak zajímavý příběh se skvěle zahranou hlavní rolí. Nelze totiž opomenout Sandru Bullock, která zahrála svojí roli  tak přesvědčivě. Velmi emotivní film k zamyšlení. ()

Ctihodný občan se vrátí

Ctihodný občan se vrátí

22.05.2022

Thriller Ctihodný občan z roku 2009 se loni v prosinci stal třetím nejsledovanějším filmem na Netflixu za čerstvě vydaným blockbusterem Red Notice a dramatem se Sandrou Bullock (Nebezpečná rychlost)… (viac)