Los Angeles 1987. Seržant Joe Friday a jeho partner Pep Streebek bojují proti korupci a zločinu. Zatímco Joe klade větší důraz na služební předpisy, Pep tolik paragrafy neuznává. Oba policisté jsou na stopě zločinecké organizaci obrovského rozsahu. Na zločinech organizace mají zcela zjevně podíl i reverend Whirley a porno-král Jerry Caesar. Když se policejní prezidentka Kirkpatricková doví, že jdou policisté také proti reverendovi, který se těší jejím sympatiím, rozzlobí se. (oficiálny text distribútora)

Campbell

Hodně zábavný film se skvělím Aykroydem a dobře přihrávajícím Hanksem. Film je poměrně zábavný, ale dokáže se to vyvážit s akcí a humor není nikterak přehnaný. Pár scének mi přece jen přišly trochu dlouhé. Režisér ukazuje své kvality. KAždopádně mám tyhle filmy z 80 let moc rád, jsou natočený s láskou. Jediné co mi tak trochu vadilo byla poměrně nevýrazná hudba(snad kromě Themu). Takže když do filmu půjdete bude Vás čekat, dobrý vyvážený humor, skvělé policejní duo a skvělá nenáročná zábava. ()

castor

Někdo u toho trpěl, jiný se bavil. Nicméně tak to má být, vkus má každý jiný. Já byl někde mezi oběma názory, každopádně kdybych u toho utíral prach, o nic bych nepřišel. Město andělů ohrožuje korupce hned na několika místech, Tom Hanks a (na můj vkus docela otravný) Dan Aykroyd tomu musí v téhle průměrné buddy akční komedii přijít na kloub. Přijdou, já si odškrtávám a příště už raději ne. ()

Delfador

Příjemná pološílená komedie, kterou bych od Hankse nečekal, protože jsem zvyklý na jeho pozdější dramata. Televize v hodinkách v 80. letech, no to by mě nenapadlo. Bohužel, i přes to, tato komedie nijak nepřevyšuje ostatní komedie tohoto typu a klišé momenty jako: "Nepustím vás tam s civilistou........tady máte zpátky placku" byly naprosto předvídatelné. Párkrát jsem se ale zasmál a bylo zvláštní vidět Toma zase jednou v jiném filmu než v jeho klasických hitech. ()

Kingjiri

Solidní komedie se začínajícím Tomem Hanksem. Nejvíce humoru zde samozřejmě vyplývá z konfrontace povah Pep vs. Joe. Byly tu vcelku povedené hlášky, vtípky a scénky, které mě opravdu rozesmály. Co mně tady ale docela vadilo, byla rychlomluva Dana Aykroyda, ta už mi po pár větách svou nepřirozeností skutečně lezla na nervy. Jinak slušná krimi-komediální oddechovka s dobrým hereckým obsazením a žánrový průměr za tři hvězdy. ()

Xmilden

A to jen za šuplíkovou scénu... Jinak je to trapárna jako vyšitá a těžko uvěřit v jakých kravinách to dříve hrál Tom Hanks. A taky netuším kdo dal filmu název Zátah. PS: Je dne 17.7. 2009 a já neuvěřitelně trpěl ve svém pokoji při sledování filmu o dvou policistech. Tento film mě nikterak neuspokojil a já několikrát zvažoval jeho násilné přerušení. Konec hlášení. ()

• Natáčení filmu probíhalo v Los Angeles v lokalitách Sisters of the Immaculate Heart of Mary (vzdělávací institut), Burton W. Chace Park, Griffith Observatory (observatoř v Los Angeles), Venice (městská čtvrť v Los Angeles), Brown Derby restaurant, City Hall Los Angeles (Radnice Los Angeles), Zoo & Botanical Gardens (Zoologická a botanická zahrada), Police Department (Policejní oddělení), Echo Park Los Angeles (městská čtvrť v Los Angeles), Van Nuys (městská čtvrť v Los Angeles), Marina del Rey (přímořská komunita v Los Angeles County), Inglewood Park Cemetery (hřbitov v Inglewoodu), Bel Air (městská čtvrť v Los Angeles), Van Nuys Airport (veřejné letiště ve čtvrti Van Nuys), 101 South Main Street (restaurace v Kentucky). (GASTON73)