Osemnásťročný Matthew Kidman je mladík, o ktorom sa dá povedať, že donedávna ani poriadne nežil. Jeho skutočný život sa začal až v momente, keď sa zoznámil a zamiloval do svojej novej susedky, krásnej a zdanlivo nevinnej Danielle. Keď Matthew zistí, že to úžasné a dokonalé dievča, ktoré si vysníval a ktoré sa stalo jeho láskou je bývalá pornohviezda, jeho existencia i vnútorný svet sa otrasie v základoch... Danielle má na Matthewa silný vplyv. Vďaka nej sa mu podarí vystúpiť z ulity a odhaliť starú pravdu o tom, že kvôli človeku, ktorého milujete, niekedy musíte riskovať úplne všetko... (TV JOJ)

SKl247

Veľmi príjemné, perfektne zahrané a na rozdiel od bežných teenagerských komédií aj viac "ľudské" než "šialené". Sám som vyrastal skôr viac ako "nerd" a možno aj preto som sa veľmi ľahko stotožnil s hlavnými postavami nehovoriac o tom, že film ma bavil aj pri druhom zhliadnutí. To si u komédie naozaj zaslúži 5*. ()

Mark1983

Docela zábavná komedie,u které jsem se doslova neválel smích na zemi,ale celkem jsem se pobavil,a dokonce jsem to i víckrát viděl,takže pohoda. ()

Hadrian

Na poli teen komedií patří fakt k topkám. Humor i zápletka tu jsou. Mattův jebnutej kámoš z tojnožky je špička a Danielle by opravdu v pornu hrát mohla. ()

Domitri

čekal jsem klasickou teen komedii, typu "Prci prci prcičky", ale dostal jsem mnohem víc... Prcičky jsem měl rád pro svojí jednoduchost a počet hlášek... ale tohle baví i příběhem a celkově zápletkou... Podle názvu jsem čekal úplně něco jinýho, ale to co se z toho vyklubalo, bylo lepší než to co jsem čekal... Šílenej producent byl to nejlepší na filmu ale.. Timothy dal svým hereckým výkonem korunku celýmu filmu. ()

CHYREN

163 cm blond kočky. To je dost málo i na pornohvězdu, ale ..co. Pobavilo. Proč ne, když jiné rádobyslátaniny pro teenagery jsou často trapné. ()

soukyd33

V tomto filmu zažijete, komedii, drama, romantiku a velmi lehkou erotiku. Příběh je povedený a má pěknou atmosféru. Divák se nenudí ani chvíli. 👍 Poznámka: Hlavnímu herci budou asi všichni závidět některé scény s hlavní herečkou Elisha Cuthbert. 😊Příběh je zakončený geniálním vyřešením všech problémů. Doporučuji. Hvězdiček 4 ()

stret

Celý čas som premýšľal, prečo to vlastne pozerám. Uprostred idem na ČSFD - že určite to je "Odpad". A ajhľa, 72%. Tento svet smeruje do záhuby. ()

nudlis

Teen komedie/romanťárna, která se v pohodě obejde bez fekálního "humoru", bez padání někoho někam, přehnanejch gest a jinejch šaškáren. Výborná byla řeč slušňáka na extázi na večeři kvůli stipendiu. A k tomu (tehdy) nádherná Elíša. Hned bych takovou sousedku bral. A bylo by mi úplně šumák, že kdysi točila porno :-)) ()

Kivis

Ale jo, Elisho, já ti tam ty čtyři hvězdy pošlu. V rámci tohoto pokleslejšího žánru je to vlastně nadprůměr, ty jsi v nejlepší formě a musím přiznat, že mě film hned dvakrát překvapil - při prvním zvratu jsem čekal klasické rozuzlení s dvojčetem a i závěrečné rozuzlení bylo vtipné a docela překvapivé. To třeba posledního Almodóvara jsem prokoukl mnohem dřív. ()

Little_Sawy

Píšou se dějiny! Tohle je mé 900. hodnocení na ČSFD!! Jenom tolik k mě šílenosti..těd k filmu...Celkem důvtypná, skvělá komédie která jsem nečakala že mě bude baviť ale na mé překvapení to celkem i bavilo. Asi jsem si musel trochu sklidniť nervy pri nějaké teen komédií, jenom sem nečěkal, že to bude tahle. ()

Dinoo

O tomto filme som počul veľa vecí tak som sa jedno upršané poobedie rozhodol ,že si ho pozriem išiel som ho pozerať s tým ,že nemám čo robiť možno sa to bude dať zniesť. A bol som nadmieru prekvapený aký famózny film to bol neskutočné dielo s neskutočne krásnou ženou. Môj názor je ,že to bol zatiaľ najlepší film od Elishi Cuthbert. ()

Painer

Kdyby v této komedii nehrála Elisha Cuthbert, pochybuji, že by mé hodnocení bylo tak vysoké, jelikož filmový děj je velice předvídatelný a výkony mladých herců mě rozhodně nezaujaly natolik, abych tento snímek ohodnotil o hvězdičku více!!! ()

Ywec

Typická teenagerovská komedie, která nepřináší nic nového. V paměti zůstane snad jen šok z proměny Elishy, kterou jsem předtím znal jen z PM. ()