Boy-Kills-World

• Slovensko Boy Kills World (viac)

Dej sa odohráva v takmer postapokalyptickej budúcnosti v meste, v ktorom žije a vládne skorumpovaná dynastia na čele s Hildou Van Der Koy. Práve ona mu zabila matku a sestru a jeho nechala navždy umlčať a ohluchnúť. Má jediné želanie a poslanie, vidieť ju zomierať v bolestiach. A urobí pre to čokoľvek. Aby prežil, naučí sa čítať z pier. Aby sa pomstil, podstúpi drsný výcvik u tajomného šamana. Vedený hlasom zo svojej obľúbenej videohry z detstva sa stane nástrojom smrti, ktorý nič nezastaví. A v predvečer jednej z Hildiných každoročných zábav, brutálneho zabíjania protivníkov, rozpúta krvavý masaker. (Bontonfilm SK)

luco323

Snáď z tuctu filmov berúca inšpiráciu, nadupaná a vtipná krvavá divoká jazda. Presne takýto typ filmu dnes chýba. Práca, rodina, peniaze, neustále sa za niečím ženieš v dnešnom rýchlom svete čo ti nedá vydýchnuť. Chceš sa pri aspoň priemerne dobrom filme večer zrelaxovať ale nie, nedá sa. Samé kokotiny, efekty za stovky miliónov a výsledok na grc alebo feministická dráma o tenise či bolesti po páde s koňa. Boy Kills World, je blahodarným vykúpením z tejto kalamity filmovej podpriemernosti posledných rokov. Užil som si naplno akciu, humor a áno aj ten stupídny scenár filmu presne sadol. Táto beštiálnosť ma dokonca donútila pozrieť spätne hodnotenia a teda okrem dokumentov a seriálov je to len tretí film za posledné 2 roky ktorému dávam plných 5★. ()

Mauricius.

Komedický John Wick na steroidech, jinak se tento snímek nedá popsat, film by si dle mého názoru zasloužil označení 18+. Každopádně příjemně pobavil. ()

Habansz

All style, no substance. Vizuálně i humorově povedená jednohubka. Akce nestřídají výrazně hlušší místa, monology hlavní postavy jsou skvělý a gore je tak akorát na hranici samoúčelnýho a zábavnýho. Přesto 2 hodiny tak nějak utečou a z filmu si není nic moc co pamatovat. ()

naytsirk

Já nevim no… Je to takový neslaný, nemastný….Chvilku mi trvalo zvykat si na vnitřní hlas hlavní postavy, ale po chvíli mi to přišlo chvilkama i vtipný…. Dějová linka se s nějakým hlubším pohledem do zničeného světa nepatlá a člověku musí stačit fakt, že městu vládne jedna todina co je celá pošahaná… Bojový scény jaou naopak super, skoto až ultimátní… Vysloveně spatný to nebylo, ale podruhý to vidět nemusím. ()

Destoroyah

Očakávaný film roka ktorý ma úprimne trocha sklamal. Trocha ľahší rozjazd na mňa nespôsobil celkom dobre hlavne vďaka slabšiemu humoru ktorý nie vždy trafil môj vkus. Trocha mi vadil aj vnútorný hlas hlavného hrdinu ale ku koncu som si zvykol. Čo musím určite pochváliť a vyzdvihnúť až do nebies sú akčné sekvencie ktoré sú doslova božské. Každá bitka je skoro bez strihu a s tým gore to hrá všetko na správnu notu. Napínavý záver celého filmu je úžasný čo sa týka hlavne choreografie, nečakanému plot twistu a tým finálnym 2v1 fightom pri ktorom som nemohol odtrhnúť oči od obrazovky. Toľko krvi v akčnom filme som naposledy videl u tohtoročného "Monkey Man". Aj cez slabší začiatok sa určite jedná o kure*sky zábavný a gorom naplnený film. HODNOTENIE: 7/10 ()

BIG.NINE.CF

Paráda. Humor mě bavil, nejlepší tlumočení ze rtů Beniho a scéna se struhadlem super. Od chvíle kdy se na scéně ukázala "ta s helmou" tak bylo docela jasné, kam se to vyvine. Andrew zbytečně nevyužitej, jinak ok. ()

EddyT3

Je to jiný, krvavý, vtipný, nabitý akcí, nápaditý, no prostě U mě dobrý. Koukal jsem sice doma, ale být v kině a sníst u toho kýbl popcornu tak si to užiju víc, ale jinak jsem dostal přesně to, co jsem očekával. Zvrat ke konci jsem vůbec nečekal. ()

Raziel811

Kdybych měl hodnotit jen akční scény, tak je to za plných 5 hvězd. Ale když bych chtěl jen scénky, pustím si je na Youtube. Tady hodnotíme film jako celek a ten už tak skvělý není. Nebýt dvojice Copley Koji, tak nemá ani cenu koukat na vatu mezi bitkama. Finále dá pak připomenout, i díky účasti Ruhiana, na Raid a jeho finále, které bylo podobně živočišné, brutální a krvavé. ()

jara12

Boy Kills World patří mezi nové filmy, které oživují akční žánr. Kombinuje zběsilou videoherní akci, klasické osmdesátkové snímky o solitérním mstiteli a komediální šarm. S producentem Samem Raimim a relativně neznámými herci, film přináší akční komiksárnu pro dospělé s ostrým násilím a originálním humorem. Bill Skarsgård exceluje v roli hlavního hrdiny, který je zároveň hluchoněmý a jehož hlas pochází z oblíbené videohry z mládí. Boy Kills World je odvážná a bizarní jízda, která zaujme diváky se znalostí akčního filmu a videoher. Navzdory drobným nedostatkům v přechodech mezi žánry film zůstává zábavný a originální díky svému směšnému a akčnímu stylu. ()

555borac555

Prvních cca 25 minut mi to přišlo relativně slabší. Moc nefungoval humor bylo to takové nezáživné, ale potom se to neskutečně rozjelo. Humor začal skvěle fungovat. Zábavně se bořila čtvrtá stěna. Stylistika scén byla nádherná. A to hlavní. Akce. Film není plný jen skvělé akce, ale opravdu kvalitní akce, které, může konkurovat jen máloco. Možná to vypadá že přeháním, ale z hlediska choreografie a nápaditosti to patří mezi nejlepší akční filmové scény, které jsem kdy viděl. Bill Skarsgård zvadl roli parádně. Upřímně jsem od scénáře čekal takový jednodušší, klišovitý podtext pro spojovaní akčních scén a dělaní prostoru pro hláškování a po zhlednutí musím říct, že to bylo lepší než jsem čekal. Minimálně film obsahuje jeden výrazný a nečekaný zvrat. Až takový zážitek jsem v kině dlouho neměl. Dávám vymlácených 9/10. ()

ilegal1983

Vlastne som celkom spokojny,malo to fajn zvraty dobru choreografiu subojov pominiem li nerealnosti ale tak to uz pri akcnych komediach chodi.Nemam rad ked sa nieco tvari vazne a zaroven chce uputat humorom.Toto je taky zlaty stred pretoze uz od zaciatku sa to vazne netvari.Dobry herci tomu pridavaju smrnc.Michelle Dockery je strasna svina,potesi aj Famke Janssen ktora zrejme uz na starobu investovala do plastiky a kacacich papul.Nemy brat s jebatelnou sestrou samozrejme exceluju tomuto krvavemu svinstvu.80% ()

milaninoo odpad!

Viděl jsem i větší zhovadilosti, ale tohle se fakt nepovedlo ztráta času zcela zbytečný pokus o nějaký brutální akčňak!!! ()

dimas1902

Nehovorím že je to zlé....nehovorím však ani že je to dobré....Viem že film je podľa komixu aj keď ten osobne nepoznám...Skasgard za mna super ..bolo veľmi zaujímavé sledovať akčného hrdinu ktorý ma  skoro 2 metre a je z neho Ninja killer boy ....Vtipných momentov je tam kopec a taktiež sa nešetrilo ani brutalitou a krvou....Avšak všetko ako celok mi príde celkom v nesúlade,...je to ako taký mix filmov krížom krážom ktorý nemá tú svoju samostatnú osobitosť ...ale myslím si že na večerovú popcornovku je to celkom okej ()

blbina

Quentin je jen jeden, ale dalo se to koukat, nej byl ten borec co se pořád smál, ale víc jak 40% nee a Bill je pan herec, nicméně to nezachránil. ()

Borec_z_Ovy

Bill je v sakra dobré kondici a rozdává tady rány jako Tony jaa. Pro mě to byl docela divnej film s dobrýma soubojema koketujícím s Equlibriem, ale to bylo tak vše. Spíš mi přišlo, že Bill se tady rozvičuje pro film Vrána. Shlédnuto a zapomenuto. ()

lubosco

Akčný nárez ako sa patrí so zaujímavou zápletkou. Nie som si istý či tam bol nutný ten komediálny podtón, ktorý úplne funny nebol, ale postupne sa akosi vytrácal. Bitky natočené famózne s efektnými spomalenými zábermi, trochu mi vadilo, že klaďasi sú až príliš okato netrafiteľní. A teda vydržia toho hodne, krv tečie potokom a gore scény sú parádne nechutné. Fanúšik akcie si ale príde na svoje a bude chrochtať blahom, ja váham medzi 3 a 4, ale nakoniec idem dole. ()

Hexx

Za struhadlo a poslední finálový fight o hvězdu navrch, ale jinak, ač té akce (klobouk dolu) bylo poměrně dostatek, mi to přišlo i tak jakési nudné. Scénář ani nemluvě, dějový zvrat klasický, rádoby má překvapit, ale opak je pravdou. Bill vysvlékl velkou klaunovu hlavu a jde mu to o dva stupínky hůře, na druhou stranu bez mluvení to jde tak nějak těžko, že. ()

carebear

Nerozmýšľať ,,len si to patrične užiť. Taký John Wick sa môže skryť,toto je iný a lepší level akčného žánru, také scény tu ešte neboli. Scenár samozrejme stokrát ohraný a najjednoduchší aký sa dá, ale akcia a aj obsadenie to ťahá hore. Pán režisér sa hádam ešte predvedie a ak dohliadne aj na príbeh tak sa máme na čo tešiť. ()

Paramount oznámil řadu nových projektů

Paramount oznámil řadu nových projektů