Americký explozivní thriller o tom, že i doušek obyčejné vody může mít smrtelný říz. Pierce Brosnan se pokouší zlikvidovat novou, velmi nebezpečnou výbušninu, která se mísí s vodou. Stačí se napít a začne se aktivovat... (oficiálny text distribútora)

Kingjiri

Béčkárna od začátku do konce, která se nebere vůbec vážně. Líbil se mi nápad s výbušnou vodou, explodující lidi byli velice zábavnym béčkovym prvkem (klaun na vozíku) a Brosnan sypal jednu hlášku za druhou. Je ale velká škoda, že si režisér Duguay pořádně neuvědomil, že netočí TV film (jak má dle svý filmografie ve zvyku), takže i v rámci béčkovýho žánru neni kvalita uplně nejlepší (hlavně herci nebo hudba), dvě silnější hvězdy. ()

Petus

Sice to není žádné oscarové veledílo, ale Pierce mě prostě bavil. Kromě toho scénka s nepoučitelně záletnou slečnou, je výborná. ()

Shitonit

Ve své době brilantní kousek, dnes stále film, který dokáže napnout, vožužlat, spolknout a nakonec vyvrhnout spokojeného diváka. ()

Ceja

Docela dobrý nápad s čirou výbušninou. Avšak provedení - zase jen vybuchující akční film s docela dobrým P. Brosnanem v hlavní roli, který u mě docela vybouchl... ()

hackstolle

Nemam rad Brosnana. A tento film patri do skupiny tech, ze pokazde, kdyz ho vidim, ziskava ode me horsi a horsi nalepku. A to mam takovy pocit, ze jsem na nem byl v premiere v devadesatkach v kine. ()

horor2

Kultovní film s Piercem Brosnanem o výbušné vodě + vážně geniální hláška, u které se vždycky poseru smíchem. A TO JE VŠECHNO? - NE, VYNECHAL JSEM TU ČÁST, KDY SPOLKLA GRANÁT! :-D :-D :-D ()

Aidina

Pierce Brosnan zase zachraňuje svět před velmi agresivní výbušninou, která exploduje po jediné kapce obyčejné vody. A to se pořád říká, že má člověk denně vypít dva až tři litry vody :-)) Film ale nemá nic moc co nabídnout. ()

DJMaroko

Ve své době super filmeček. Pokaždé se na něj rád kouknu. Prostě Pierce je jednička. Z nostalgie plný počet určitě si zaslouží více pozornosti! ()