Stará legenda o Johannovi Faustovi ožívá ve chvíli, kdy je propuštěn z temnot a po několika stoletích strávených v pekelném vyhnanství rozpoutá noc hrůzy, na kterou Praha dlouho nezapomene. Obětí a mrtvol přibývá. Johann si za pomocí upírů, zombíků a mutantů pokouší podmanit celé město. Zastavit se ho pokusí až jeho bývalá milá Markéta, která ho před staletími do temnot zahnala. Do příběhu zasáhne nečekaně i další člen rodiny Faustů, o kterém si všichni mysleli, že je dávno mrtvý… (Bontonfilm)

johnysd

Kotleta-Sněgoňová :-), na filmovém plátně, co více chtít. Ano, může to vypadat jako velmi amatérský film, ale přesně takhle, by měla být interpretována "pokleslá" literatura, kterou máme tolik rádi. Mám velkou otázku na pana rejžu Jakuba Krumplocha. Jméno Jiří Kulhánek, Vám nic neříká? Doufám, že se brzo dočkáme. ()

markinho83

Slušný výplach, čekal jsem aspoň něco kvůli duu kyša a Sněgoňová, ale natočeno, sestříháno asi pod drogama, nejlepší herecký výkon mají upírky, jinak ostatní nechápu ()

Miroslav.Zac

Z ukázek bylo patrné, o jak "kvalitní" dílo půjde, takže jsem neměl být zklamaný. Jenže byl jsem. Ono to totiž bylo ještě horší. Všichni se tvářili děsně tvrdě a vážně, jako by hráli minimálně v americkém blockbusteru, humor byl buď trapný nebo tam nebyl vůbec (jediné, co pobavilo, byla snaha Zacha a Ployhara odstranit mrtvoly), výběr herců byl jinak velmi tragický, stejně jako jejich výkon. Nevěřím, že to napíšu, ale lepší než tohle je i Choking Hazard. Jindy začínajícím tvůrcům fandím, tady si ale podle mě ukousli velké sousto. Nicméně někde se začít musí a třeba další film už bude lepší. ()

Klimetka

Brutální brako-porno-kotletovic-řežba v centru bordelzující Prahy vs Pulp fiction duo Zach/Ployhar a patálie s mrtvolkami a kabrioletem. Odkazů na ostatní béčka, céčka až zetka z let 80tých tolik, že jsem je nedokázala ani všechny pochytat. Dolanský utržený ze řetězu, Babišová by pohledem sejmula nemrtvýho i na dálku a Vlasáková má slušnou "jan-žižkovskou" vyřídilku s palcátem. Plus od "Holého" Fausta bych ráda poslouchala před spaním Hanse Christiana Andersena. Nářez! Ano, asi to nesedne každému, a ano, chybějící budget se sem tam projeví, ale na druhou stranu...Tohle tady chybělo jako sůl a proto plně podporuji všemi pěti i deseti! Čistej guilty pleasure! Víc takových! ()

Karel321 odpad!

Tohle je čistý odpad. Odpad, který patří do odpadu. Drsný Faust má charisma jako děda z kouzelné školky. Je to jako studentský film točený na první dobrou. ()

sonika22 odpad!

Vetší blbost jsem dlouho neviděla, pan režisér by se měl asi zaměřit na něco jiného, točit filmy asi není pro něj to pravé. ()

Raz

Problém českých filmů je že nemají dostatečně pestré publikum, tady lidi dávají 11/10 pelíškům, vrchním prchni(protože nostalgie)a nebo filmům kde z Langmajera udělají alfa mega vtipného samce na tisíc způsobů a pak přijde tohle a přijdou rozpaky.Bůů tam je krev a brutalita,bůů tam je sex a nahota bůů a bůů.A pak si tady velebí takové masterpiecy jako je milión dílů Ulice a nebo reality show jako je výměna manželek o kterých se dokáží bavit v práci půl šichty.Proto tady takový film nenarazí na závratný úspěch a proto to dostává pět hvězdiček jen z recese i když takovou hodnotu nejspíš nemá10/10(6/10 real) ()

tein

Totálně promarněný potenciál i obsazení solidních herců. Čekal jsem ulítlou zábavnou kravinu, ale našel jsem jenom čirou kravinu. Nevadí, že tento film působí levně, ale proč zbytečně tak hloupě a amatérsky? Jde zde totiž vidět absolutní amaterismus tvůrců, kteří to nezvládli snad ve všech rovinách. Nechápu proč jsou zde zcela nesmyslné věci které tvůrci napřed předhodí a pak vzápětí zcela popírají nebo změní. Mezi ty patří třeba to zásadní "krev mé krve, jelikož Faust a Markéta stejné krve nejsou, narozdil od jejich dcery Heleny. Co pak nesmysly typu okousání člověka (třeba nevěsty v parku) několika nemrtvými, která pak ale nemá na sobě jedinej kousanec ale je jen trochu potřísněná červenou barvou. To i děti na haloween či maškarní ples mají lepší masky. Jo a ta malá kremačka v nemocnici není malá a vůbec ani není v nemocnici. Takových hovadin je tu spousta a vypadá to jako by při psaní i natáčení této nudné pitomosti nikdo nepřemýšlel a před posláním do éteru to snad ani nikdo neviděl a nekontroloval. O vykrádání všeho možného, a žalostném přehrávání herců, raději ani nemluvě. Toto je prostě amatérismus nejvyšší úrovně a jeho tvůrci počínaje režisérem, scénáristou, stříhačem, producentem, výpravou, zvukaři, maskéry a prakticky jakykoliv jiný neumětel mající s tímto paskvil něco společného, by měli do jednoho zcela změnit druh zaměstnání a způsob obživy. ()

Comic-Con Prague už o víkendu!

Comic-Con Prague už o víkendu!

11.04.2023

Už od pátku do neděle hostí pražské O2 universum svátek nadšenců do filmů, seriálů, komiksů nebo her s primárně sci-fi, fantasy či hororovou tematikou. Comic-Con Prague, vyhlášený český festival… (viac)