Hinter Gittern - Der Frauenknast - Season 16 (2006) (séria)
Réžia:
Oren SchmucklerKamera:
Constantin KestingHudba:
Ludwig EckmannHrajú:
Katy Karrenbauer, Leon Boden, Marie Rönnebeck, Susanne Schäfer, Francis C. Winter, Igor Jeftić, Barbara Freier, Dennenesch Zoudé, Christiane Reiff, Greta Galisch de Palma, Finja Martens (viac)Hrajú
Katy Karrenbauer
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Leon Boden
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Marie Rönnebeck
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Tlsťoch (2005) (seriál)
Susanne Schäfer
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Speer a Hitler: Diablov architekt (2005) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Flash - fotoreportér (1991) (seriál)
Francis C. Winter
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Inspektor Balko (1995) (seriál)
Igor Jeftić
Juhoslávia
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Barbara Freier
Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Hinter Gittern - Der Frauenknast (1997) (seriál) - herec, a.z.
Dennenesch Zoudé
Etiópia
Najlepšie seriály:
Neortodoxní (2020) (seriál)
Okupace (2015) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Christiane Reiff
Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál)
Greta Galisch de Palma
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Komando GSG 9 (2007) (seriál)
Láska pri fjorde (2010) (seriál)
Finja Martens
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Súboj s časom (2010) (seriál)
Inga Lindströmová (2004) (seriál)
Natascha Hockwin
Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Komisárka (1994) (seriál)
Ina Rudolph
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Komisár Rex (1994) (seriál)
Klara Höfels
Najlepšie seriály:
Rebelka z dobrej rodiny (2021) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Zmatkářky (2017) (seriál)
Jost Pieper
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Hinter Gittern - Der Frauenknast (1997) (seriál) - herec, a.z.
Poldové z Rosenheimu (2002) (seriál)
Max Woelky
Najlepšie seriály:
Milé dítě (2023) (seriál)
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Sebastian Wirnitzer
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Hinter Gittern - Der Frauenknast (1997) (seriál)
Addi Münstermann
Najlepšie seriály:
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
40. okrsek (2001) (seriál)
Katja Lawrenz
Najlepšie seriály:
Hinter Gittern - Der Frauenknast (1997) (seriál)
Uta Prelle
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Hinter Gittern - Der Frauenknast (1997) (seriál) - herec, a.z.