Stret človeka s medveďom na jeho území, končí zvyčajne fatálne. Ak však stretnete medveďa, ktorý navyše skonzumoval nemalé množstvo bieleho prášku, môže to dopadnúť všelijako. Medvedi, totižto netušia, že keď v nájdu v lese kokaín, ktorý vypadol z lietadla pašerákom drog, rozhodne by ho nemali zožrať. Na nešťastie všetkých ľudských hrdinov príbehu, sa drogy vysypali nad idylickou prírodnou rezerváciou a preto sa ich tu zišlo toľko – klasickí výletníci, deti za školou, matka jedného z nich, obetaví strážcovia parku, gangstri hľadajúci spadnutý kokaín, policajt, ktorý pre zmenu hľadá týchto gangstrov… Čo myslíte, že sa stane, keď na túre stretnú štvrť tonovú chlpatú príšeru? Zle a pravdepodobne v niekoľkých kusoch. Hoci sem všetci pôvodne prišli z rôznych dôvodov, teraz majú jeden spoločný ciel, vyviaznuť živý. A nebude to ľahké. Zatiaľ čo skutočný predchodca medvedieho antihrdinu sa v roku 1985 predávkoval a zbláznil, filmová verzia je oveľa odolnejšia, vynaliezavejšia a našťastie aj zábavnejšia. (Cinemart SK)

flyer.nick

Já dostal co jsem čekal, totální kravinu. Mohlo to být o půl hodiny kratší a o sto procent brutálnější, ale vzhledem k nízkým očekáváním to nezklamalo, vlastně ani nemohlo jak byly ty očekávání nízké. Nejvíc mne teda baví, jak jsou takovéhle filmy schopné mít lepšího CGI medvěda než kdejaký miliardový trhák. ()

VSVB

Tenhle film byl pro mě jako předpověď počasí. Očekával jsem, že bude hezký, a nakonec zas tak hezky nebylo. Dvě hvězdy. ()

motyka52

Škoda, že si trochu koksu nešňupli i tvůrci, třeba by to pak většinu stopáže nemusela být taková ukrutná nuda. Dvě relativně vtipné scény (útěk v sanitce a altán) to fakt nespasí. ()

jara12

Film měl obrovský potenciál parodovat sám sebe a přijít s kreativnějšími nápady jak by medvěd mohl na koks reagovat. Bohužel po vás autoři chtějí ať si k postavám najdete cestu a fandíte jim aby přežili. To ale nefunguje a protože snímek neví čím chce sám být. Nakonec z toho vyšla vyšinutá jízda, která vás bude bavit jen s flaškou a pár přáteli. ()

Hornet.CZ

51% / Film jenž zachránila debilita postav a hromada opravdu dementních vtipů ale nic víc. Film sám o sobě není nic moc, je to hloupě natočené s nesympatickými herci a vlastně i scénář je chvílemi dost dementní, to by ale tolik zas nevadilo. Jenom člověk podle Traileru čekal, že medvěd bude lépe udělaný a že bude brutálnější, což ovšem nedopadlo, medvěd je brutální svým retardovaným stylem, který ale nevypadá moc působivě, takto to vyznělo tak nějak prázdně a levně a jsem tedy i mírně zklamán, na druhou stranu méďa díky kokeši ovládl kouzlo teleportace, což na tomto filmu cením :) . Doporučení tento film ode mne dostane jen pro toho kdo se něčím slušně posilní, za plné příčetnosti se to opravdu nedá. ()

Recenze

Z akčnej divokej jazdy sa nakoniec vykľula dobrá 1 a pol hodinová nuda. Vtipných scén tu veľa nenájdete, a ak by aj náhodou ste nejakú našli, všetky sú už v traileri. Z tak dobrého nápadu sa stal z časti menší prepadák a tento snímok nemôže veľmi konkurovať jemu podobným filmom. Konečné hodnotenie: 3/5 ()

snobold

Viděno v kině, potom 10 minut kecání o tomto filmu s kámoši a pak zapomenuto. Defakto všechny scény s medvěděm fajn, bez něj nuda. ()

Filmoar

Parádna blbina, no bavila. Ťažko to s niečím zrovnať, je to také niečo keď čakáš v dlhom rade pred pokladňou a hrajú neskutočné kraviny a v tom zahrá ešte väčšia hlúposť a začne si ju človek hmmmkať aani nevie prečo... 78% ako oči ()

Hexx odpad!

Hrozná nuda, třikrát jsem u toho usnul a jeden z mála filmů nedokoukán. Tak špatný béčko, který mám jinak docela rád, jsem dlouho neviděl. ()

Korpy22

Docela vtipné Béčko, ke kterému když budete přistupovat jako k Béčku, tak se možná i zasmějete. Film je postaven na reálné události, která je sama o sobě velmi bizarní, takže z toho nešel vykouzlit nějaký realistický, dojemný film. Film má vlastně docela dobrý smysl pro humor a jako oddechovka poslouží. ()

Krásné Vánoce a PF 2023

Krásné Vánoce a PF 2023