Cole (Chris Evans) se bezhlavě zamiluje do tajemné Sadie (Ana de Armas), ale pak zjistí, že Sadie je tajná agentka. Než se stihnou rozhodnout pro druhé rande, jsou Cole a Sadie zapleteni do mezinárodního dobrodružství s cílem zachránit svět. (mikki089)

iXtr3m3

Budem kritickejší ako obvykle, pretože na to obsadenie, ktoré to malo, som očakával ďaleko preďaleko lepší film. Akciu tu máme, slušnú výpravu tu máme, ale inak nefunguje nič. Chémia medzi dvomi hlavnými hrdinami totálne absentuje, tak ako neverím Ane de Armas jej hrdinku a už teraz sa bojím o Balerínu, tak neverím Chrisovi jeho "truľka". Vtipy by som nazval len chabými pokusmi o vtip, pár sekundové camea som totálne nepochopil, aký to malo zmysel? Toto stálo majland? Veď to aj The Mother od Netflixu bola lepšia. Celý film napriek rozpočtu a pokusom o čokoľvek sa nevyrovná ani len úvodnej sekvencii bezkonkurenčných True Lies, ktoré napriek svojmu veku 29 rokov tento film deklasujú na celej čiare takým spôsobom, že by sa zodpovední aj hrajúci mali ísť hanbiť niekam do kúta. True Lies sú doslova iná dimenzia kvality, to je ako zrovnávať Extraligu s poslednou súťažou na svete. Ďalší dôkaz, že podobne ako Netflix, tak aj Apple TV jednoducho filmy nevedia a to chcú konkurovať kinohitom. ()

Streeper

Při nudném odpoledni, kdy chcete fakt vypnout a nepřemýšlet je to dobrý film. Ale upřímně, od Apple jsem čekala daleko lepší kvalitu příběhu. Tohle mi přijde, jako by to bylo z Netflixu. Chemie mezi Chrisem a Anou byla naprosto nulová, vůbec to mezi nimi nejiskřilo a hlášky typu "měli byste si najít pokoj" tomu vůbec neprospívali. Místy jsem se zasmála, ale jinak naprosto naivní, nelogická romanťárna bez špetky jiskry. Ana de Armas mi tam vyloženě vadila a to jí jako herečku můžu. Tady mi ale nesedla. ()

warrenur

Nudna sfilmovana knizka od Rosamundy, keby sa bola narodila ako milenialka. Nulova chemia, kvanta hluposti a co najviac bije do oci nefunguju ani pokusy o komediu. Nevideli ziaden film od Jackieho Chana s kockou po boku? Nie, nevideli. A to je chyba, pretoze mohli aspon cosi opajcnut a rozhodne by to malo pozitivny vplyv na vysledok. Neodporucam, pokial nie ste platonicky zalubena do hollywoodskeho milacika Evansa, alebo do Any. Inak, minuly tyzden hostovala SNL a tam bola v par sketch-och rozhodne autentickejsia. ()

wooozie

Zatímco ve 20. letech 20. století započal „Zlatý věk Hollywoodu“, tak ve 20. letech 21. století započala éra „AI filmů“. Co si pod tím představit? Jsou to filmy neskutečně sterilní, bez nápadu, bez chemie mezi herci, rutinní, strojené, umělé, zkrátka generické, jako by je vytvořila umělá inteligence. Hlavním cílem je to, aby se všem líbily, takže dostanou líbivou fasádu, áčkový casting, hvězdná camea, pomrkávání na diváka, hudební doprovod doplněný o nějaké mainstreamové songy a podobnou (marketingovou) péči, jakou mají produkty od Applu. V jádru jsou to ale zoufalé béčka s odpornými vizuálními efekty a především to jsou příšerně prázdné filmy, které k rozvoji kinematografie přispěly čistou nulou. Do této kategorie lze zařadit například Red Notice nebo The Gray Man a nyní i Ghosted. Všechny tyto filmy bych měl za normálních okolností odpálit svým hodnocením na úplné dno, nicméně před jejich sledováním vždycky snížím očekávání na absolutní minimum, takže ve výsledku se spokojím s málem. Sympatická ústřední dvojka (i když se do těchto rolí moc nehodí), zábavná romantická linka (i když zoufale neoriginální) a… OK, to je vše, našel jsem jenom dvě pozitiva. Film, u kterého dokážu pochopit jakékoliv hodnocení. Musím ale uznat, že až na podobný typ filmu narazím, aniž bych si předtím přečetl první reakce a zákonitě tak výrazně nesnížil má očekávání, bude hodnocení výrazně horší. ()

Spiker01

Schválně jsem se nedíval na ukázky a nechtěl nic vědět, snad jen, že tam bude má oblíbená dvojice a nejspíš to bude akční. O to víc mě dokonale zmátl začátek, kdy jsem si  dost dlouho myslel, že jsem se spletl a vlastně koukám na čistou romantickou komedii ve stylu Before we go. Pak ovšem přišla akce a nemohu vyloženě souhlasit s tvrzením, že Evansovi s Aničkou chybí vzájemná chemie, ale více jsem věřil, že talentovaný režisér Dexter Fletcher více univerzálně zaujme kritické publikum a ohlasy nebudou tak chladné. Nestalo se tak, nejedná se o žádné veledílo, ale jako taková jednohubka na páteční večer na Apple tv+ proč ne. ()

• V záverečných scénach sú na osvetlenie budovy úmyselne použité farby Ukrajiny. (Arsenal83)

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

22.01.2024

Co dalšího chystají režiséři Dungeons & Dragons?

Co dalšího chystají režiséři Dungeons & Dragons?

10.06.2023

Režijní duo John Francis Daley a Jonathan Goldstein (Noční hra, Bláznivá dovolená) letos potěšilo a dost možná překvapilo celou řadu diváků díky svému nejnovějšímu snímku Dungeons & Dragons: Čest… (viac)