Milagros (Natalia Oreiro) vyrastala v sirotinci v kláštore, pretože jej matka zomrela počas pôrodu a otca nikdy nespoznala. Nemá najmenšie tušenie, kto by ním mohol byť, ale zo srdca ho neznáša, pretože od nich odišiel. Milagros dovŕšila 18 rokov, a tak sa nemôže naďalej schovávať pred okolitým svetom v bezpečí za múrmi kláštora. Začne pracovať ako slúžka v dome bohatej rodiny Di Carlovcov, kde sa zoznamuje s novými priateľmi. Ale natrafí tam aj na nových nepriateľov, ktorí nemôžu vystáť jej neskrotný temperament a priamočiaru úprimnosť. Zoznamuje sa aj s pohľadným Ivom Di Carlom (Facundo Arana), mladým budúcim dedičom rodinného bohatstva. Milagros a Ivo sú ako oheň a voda, dva neskrotné živly, ktoré nejdú úplne dohromady, ale jeden k druhému neodmysliteľne patria... (TV Doma)

soukyd33

Poznámka: Kam se na tohle hrabe Ulice nebo Ordinace v Růžové zahradě 2. 😳 Poslední čtyři díly jsou jak z hororu. Poznámka: Konec seriálu je neuvěřitelný. Kvůli jedné situaci, se změní každá osoba v seriálu. Otázka je, jestli k lepšímu či naopak. 😳 Poznámka: Zvedám hodnocení, protože co se tady zažije, to nemá chybu. Věřím, že dámy a dívky u tohoto seriálu musely brečet pořád. (Otázka je, jestli smíchy nebo jinak.) 😂 Poznámka: V tomto seriálu snad nelže jen jedna jediná osoba, a tou je hlavní hrdinka Milagros (Natalia Oreiro). 👍 Poznámka: Pokud dokoukáte všechny díly, dozvíte se hodně věcí na různé postavy v seriálu. Spoilery dávat nebudu! 👍 Je to docela sranda, ale jen pokud zrovna nikdo nepláče. Jinak hlavní hrdinka náš (andílek 😀), dokáže všem pěkně zamotat hlavu. + 1 hvězdička za úvodní intro z klipu. Bez toho to není ono. P.s. Neodsuzujte mě za to, že se mi to líbí. Je to prostě hrozná kravina. 😀 Některé situace jsou až kuriózní. Seriál musím ještě celý zkouknout, ale už teď je to docela zajímavé. Poznámka: Pro dámy je to to samé, jako pro muže Kobra 11. 🤔 Poznámka: Natalia Oreiro zde hraje velmi milou a chytrou dívku, která má zlaté srdce. 👍🙂 Doporučuji. Tohle jinde nenajdete. Měním hodnocení nahoru. 👍 Hvězdiček 5 ()

Camel91

Jako dítě mě to bavilo a vzhledem k tomu, že jsme doma měli jen jednu TV tak jsem hold na to čučel s mámou, do dnes si pamatuji nějaké scény, Natalia byla jeden čas pro mě představitelka ideální krásy. Navíc ten casting je perfektní.. je perfektní v tom, že mám pocit že jsou to imitátoři jiných známých. Řidič Rocky mi připomíná Bena Stilera, "Mafián" Damián mě připomíná kombinace Jiřího Krampola a Mela Gibsona :D a spoustu dalších. Co si budeme povídat, je to sračka, špatně sestříhané a chaotické, některé herecké výkony jsou tak přehnané že se tomu člověk musí jen smát (každopádně pusťte si někdo něco nového a to jsou teprve kundoviny, partnerka koukala na Má tlustá Valentýna a i když jsem z pravidla šel radši něco dělat, neubránil jsem se různým dialogům a tam to je teprve mrdka)... ale na druhou je Divoký Anděl docela zábavný. Pro mě i jako pro chlapa to je nejlepší telenovela co znám a klidně se na to podívám... a bohužel jsem jich viděl víc než dost, děkuji mami :D hodnocení tomu dávám vysoké, né proto že by to byla nějaká kvalita a bylo to konkurence schopné jiných seriálů, ale když Divokého Anděla zařadím a hodnotím dle žánru Telenovela je to podle mě top. Samozřejmě úvodní znělka byla top, nutno dodat, že to je dlouhý jako videoklip, takže to po 250 slyšení + 15x za díl lezlo docela krkem.. ()

Honza__St.

Bez diskuze jeden z lepších exemplářů žánru telenovela. Především proto, že se narozdíl od jiných nebere až šíleně vážně, ale že je to tentokrát podané spíš jako komedie. A titulní písnička společně s tou romantickou jsou taky povedené - přesněji řečeno jediné od Natalie Oreiro, které stojí za to. Ale ta délka - těch dílů je skoro víc než u Esmeraldy a Kassandry dohromady. I poloviční počet by byl příliš. Tu třetí hvězdičku přidávám jen z nostalgie. ()

Duiva001

No, jako zábava k domácím pracem budiž.....nádobí se u toho umývalo skvěle.... Jediné, za co dávám dvě hvězdy, bylo to, že kromě sladkobolných unylých pohledů, typických pro většinu latinskoamerických telenovel, se tu člověk občas i zasmál. ()

Tellar odpad!

Vyloženě odpočinkové téma. Zde skutečně platí pravidlo, že divák se musí spokojit s tím, že je to barevné, hýbe se to a je to na pokračování. Jasný odpad ()

babi

ZA PRVÉ: ano, sledovala jsem Divokého anděla a né, nestydím se za to :o) ZA DRUHÉ: ano, jsem normální. Stejně tak jako ti, kteří D.A. hodili do odpadu, zbožňuju kvalitní filmy jako Vykoupení z věznice Shawshank, Schindlerův seznam, Pulp Fiction, Forrest Gump, filmy T. Burtona, Kubricka apod. ZA TŘETÍ: ČSFD je od toho, aby lidé hodnotili a komentovali filmy a seriály, které VIDĚLI (při nejlepším célé). Takže vy z vás, kteří dali odpad! soap opeře, ze které viděli maximálně tak posledních 5 minut při čekání na Hvězdnou bránu, která po ní následovala, VY, vážení, tu, prosím, nemystifikujte! Je to trapný :oD Nemluvě o těch, kteří to hodili do odpadu kvůli jim nesympatické N. Oreiro nebo kvůli tomu, že nebyli IN, pokud to nesledovali jako jejich tehdejší spolužáci....??? OMG. A to platí u všech hodnocení na ČSFD!!!!!!! ZA ČTVRTÉ: taky tu už někdo psal, že telenovela je sám o sobě specifický žánr, žije si svým vlastním životem, a nelze jej porovnávat např. s celovečerními filmy. Nebudete taky přeci srovnávat horor s komedií !?! Lze pouze porovnávat telenovely mezi sebou. A Divoký anděl je mezi nimi královna telenovel. Dokonce jí ostatní telenovely nedosahují ani jako její poddaní. Má v sobě něco navíc a to mě bavilo. ZA PÁTÉ: Naštěstí ty všechny odpadní komentáře žádný potencionální divák D.A. už asi neshlédne, protože telenovelám v ČR už díkybohu pomalu odzvonilo a pochybuju, že budou dávat reprízu. Takže házíte hrách na stěnu :oD NA ZÁVĚR: pro všechny odpadní komentáře od popelářů, kteří neví, o čem píší, vzkazuji jen jedno: ODPAD! ()

zorrra

Ked ta tak teraz s odstupom casu na to pozeram, chapem, preco sa mi to vzdy pacilo. Jednoducho to malo grady! Ano, ako tu uz mnohi popisali, mnohe casti boli nudne k smrti a onicom, avsak vzdy to vykompenzovali tie vasti, ktore boli skvele a ja som tych dvoch ( Iva a Milly) jednoducho zrala. Tato telenovela je pre mna jednou z tych najlepsich a pre mna najoblubenejsia. Co ma rozculuje je, ked niekto videl jeden diel a podla neho teraz hodnoti celu telenovelu. Nuz, je to chyba a velka! Apropo, slovensky dabing je naozaj super ( pre mna zvucnejsi a lepsie pocuvatelny, ako ten cesky). ()

KcarlosK

Klasická jihoamerická limonáda. Co jí odlišuje od těch ostatních hnusů je humor. Pro ten jsem pár dílů taky zkouknul. A když člověk vypne mozek (stejně není zapotřebí), tak to nudu ukrátí. ()

Pukancek

Zbytocne dlhe a stale to iste dokola :) ale vlastne vsetky telenovely su take. Videla som kazdu jednu cast tohoto serialu, dychtivo som vo svojom skromnom veku cakala ako to cele dopadne a potom som sa sklamana odlepila od TV :) Este ze som z toh uz vyrastla ;) ()

CrashHP

Ešte ako som chodil na základnú školu tak som tento seriál pozeral skutočne rád aj s niekoľkými spolužiakmi a vždy sme sa na tom dokázali neskutočne pobaviť. ()