Iris, vyprovokovaná bojem mezi Stínem a Beatrix, se zapojí do boje. V královském hlavním městě probíhá intenzivní bitva. Rose mezitím narazí na Alfu... (mikki089)

Kimkong

Tak velká bitva. Hezký detail, že pro lidi obyčejné na ulici to bylo tak rychlé, že ani nic neviděli. A všichni, tedy až na princeznu, si to náramně užili. Tu pěkně nastal. A organizace se mu pěkně rozrostla. Největší harém v rámci anime co jsem kdy viděl. Číslo 666 :) ()

Ymbecill

Náhlá změna tónu v poslední scéně na mě zapůsobila vyloženě hororově. Uvědomil jsem si, že MC si na Shadow-a jen hraje, nebere vážně nic kromě snahy získat, co největší moc, jenomže… dívky v Shadow Garden vše berou smrtelně vážně. Vůbec netuším, kam příběh potenciálně spěje. Celá ta změť mě mate a to, že jde o něco neobvyklého, ještě neznamená, že je to dobré. Připočtěme Shadow-ův maniakální smích, demonstraci síly, Iris-in hysterický výlev a nemohu než se zděsit. Na jednu stranu jsou přítomny klasické hloupé anime-motivy doprovázené absurdním humorem s pořádnou porcí fan-servisu [3/9], ale pak se občas vynoří zpropadený vážný dramatický prvek, a to vhání do srdce degeneráta velký strach. Zkazí veškeré předchozí "potěšení" a to vše, aniž by z toho vylezlo jednoznačné smysluplné poselství. Totální šmakuláda! Celkově, jsem z toho vůbec neměl dobrý pocit. 8/10 za díl, 7/10 za seriál. ()

Laajaa

Krásné zakončení první série, sice jsem nikdy mangu ani novely nečetl, ale s tímhle dílem nejspíše začnu a možná se kvůli tomu po 27letech na zemi začnu učit i anglicky, až tak mě to chytlo. Bezesporu nejlepší z žánru isekai, co jsem viděl, pamatuji si možná 1-2 anime kde by mi délka jednoho dílu přišla tak na 5minut, možná i odkoupím nějaké akcie KADOKAWA CORPORATION :D ()