Macko Puf: Krv a med

• Česko Medvídek Pú: Krev a med (viac)

Christopher Robin počas svojho vysokoškolského štúdia zanedbáva zvieratá v Stoakrovom lese a neposkytuje im žiadnu potravu. Medzi hladujúcimi zvieratami sa Puf a Prasiatko rozhodnú nakŕmiť sami a ich zvieracie inštinkty sa znova prebudia. Okrem medu túži Macko aj po krvi. To ale predstavuje smrteľné nebezpečenstvo pre turistov, ktorí tam prichádzajú. Puf a Prasiatko sa však chcú pomstiť aj Christopherovi Robinovi za to, že ich opustil. (Vertigo Distribution)

oveckaoa

Tak, že Kryštůfek Robin objeví v stokorcovém lese mutanty začne se s něma kamarádit a nosí jim jídlo po čase ho to přestane bavit a jde na výšku díky tomu, že odejde oni se neumí uživit tak zabijou Ijáčka  a asi i všechny ostatní zůstane jen Pů a prasátko. Následně se posuneme dále a zabijou nějakou ženskou a unesou Kryštůfka Robina pak sledujeme 5 ženských o jdou do toho lesa na chatu a Pů a prasátko je unesou a to je celý film. Je to levné a vraždy za moc nestojí jediná na ,kterou si vzpomenu je ta kdy vrazí ženské do huby meč ještě je zde zabití pomocí včel co nedává ani smysl (ty včely jako ovládal?). Na konci všechny zabije a zůstane  jen Kryštůfek Robin Pů ho nechá jít a naskočí titulky co to je pointu? 20 procent ()

blackkocour odpad!

To se někdo přežral hariba, že ho někoho vůbec taková píčovina napadla? Ovšem, koho by napadlo udělat z knižní pohádky morbidní slasher horor, aniž by si nepřiznal fakt, že měl z Medvídka Puch a dalších zvířátek velké trauma, že? Jak zpejvá Jan Medvěd: u stánků na levnou krásu, postávaj a smějou se klasu, ..tak málo je, tak málo je medu, maj na duši fousky.. okey, ale jako kdybych flashbackem dohodil do časů dávno minulých, nebo taky jednoho měsíce, každý ať si to uváží podle sebe, do bodu kdy jsme viděli zachycenou destrukci a sebevraždu Lucca Bessona, a prokletého Arthura, a doufal jsem, že takové věci už zřídka uvidíme, a hlavně tam kde se to nejvíc hodí, a to na pornhub jako porno parodie, nikoliv ale něco takového pouštět do kin, kurvafix, a já myslel že Pach krve: s podtitulem Macko Pussík se nám už nevrátí!!! Oke, jsem pro aby se očernovaly klasické pohádkové předlohy, přeci jenom bratři Grimmové tyhle metody vtloukaly dětúrencem už od kolíbky, že všechno nemá šťastný konec, a život je velká mrcha, kurvaa, ale Dizny ty pohádky moc překombil, a místo gangbangu se sněhurkou a sedmi prcalíky, jsme se nedočkali nic, ale tohle je k uzoufání na medvědi trapku. Prasátko, Ijáček, Medvídek Si Ťin Pchingchong jako přetransformovaní dowňáuci masakrují pipkaté lbtqvéry a blonďaté kikiny, co jím škruňká v píči. Okey, Pú a jeho stokurcovaní cumarádi budou asi z množírny.. jsem strašně rád, že jsem se toho momentu dožil. P.S.: Asi výtka, ale mohli bejt ti júheláci trochu upovídanější, Majka a Jásona jsme tu už měli! ()

kingik

Medvídek Pú a Prasátko nejsou tak mírumilovní a přátelští, jak je známe z dětských knížek. Nově jsou z nich zmutovaná vraždící monstra, co z hloubi svých sadistických duší nenávidí Kryštůfka Robina. A smilování nemají ani s pětičlennou partou děvčat, která zavítala do Stokorcového lesa. Hon na lepé oběti může začít. Pokud jste příznivci oscarových čalamád, jistě tenhle horor obejdete obloukem. Připravíte se ovšem o umělecký hororový zážitek. Rhys Waterfield dodržel a namíchal vše, co má správný horor mít. Pět sympatických děvčat má slušnou tělesnou výbavu, Natasha Tosini se dokonce nasouká do úzkých bikin, které pod prsním tlakem praskají ve švech. Maria Taylor si sice nějakou chvíli hraje na vystresovanou mladou ženu, kterou stalker připravil o pravidelnou menstruaci, což ji donutilo navštěvovat terapeutku, náhle ji ale lesní prostředí a vzduch udělalo dobře. Amber Doig-Thorne, Danielle Ronald a Natasha Rose Mills velmi vhodně doplňují dívčí partu, co má jepičí život. Režisér přistoupil k látce dost nekompromisně. Žádné nadbytečné kecy, nasadí se vysoké tempo a pořád se něco děje. Kryštůfek Robin (Nikolai Leon) dostane trest bičování, děvčata už takové štěstí neměla. Gore je šťavnaté, popisem jednotlivých úmrtí by film ztratil svůj pel. A dost se mně líbilo, že žádná z postav nemá nějaká privilegia pro přežití. Většinou se to má tak, že si to přežití u tvůrců ty hlavní postavy tak nějak předplatí, zabijáci budou zázračně zlikvidováni a tak nějak podobně. V tomto hororu se na to nedá spoléhat a to bylo výrazné plus. Masky zabijácké dvojice jsou vcelku teatrální. Možná se čekalo, že se přistoupí k animaci. A po lese se budou pohybovat špatně animované zvířecí zrůdičky. Vyřešilo se to tak, že má herec na palici latexovou masku, která umožnuje nějaké mimické záškuby až projevy, takže ve výsledku to do výsledného pojetí sedí. Rhys Waterfield zřejmě oblíbenou dětskou knížku nenáviděl, tak se rozhodl udělat z hodných zvířátek nemilosrdné parchanty. A dobře udělal. Nevznikl tak horor pro mateřské školky. Vzniklo brutálně nekorektní a výsměšné hororové dílko. 10/10 ()

Trevor

Cinemax Poprad ani Ster Century Cinemas v mojom meste do svojho programu tento film nezaradili, čierne čísla ma tiež odrádzali ale keď sme s kinioparťákom objavili možnosť vidieť film v kine Úsmev Levoča tak sme sa bez váhania rozhodli túto možnosť využiť. A nebolo to zbytočné. Priznávam, mám pre béčkové horory slabosť, svoje spravila aj retro atmosféra kina ale Macko Puf nakoniec vôbec nesklamal, napriek lacným maskám a rozhovorom niekedy na úrovni štúdia Asylum. Vraždičky však boli celkom nápadité, potešilo aj to že si režisér trúfol nadviazať na epické obdobie slasherov a všetky ženské postavy sa správali tak nemožne až to občas odrážalo realitu a svojim spôsobom autor podčiarkol ako naivne v niektorých momentoch pôsobia aj tie najlepšie kúsky tohto žánru. Po náročnom dni v práci skvelý relax, za výbornú cenu v kine kde si môžete vziať vlastné občerstvenie lebo kino vlastné neponúka a tak si človek s nostalgiou zaspomína na kedysi zlaté časy, aj keď po hodine má pocit že sedí na trestnej lavici už druhý trest 5 minút plus do konca zápasu. Rešpekt pred osobou ktorá Macka Puf zaradila do programu a obaja za možnosť vidieť tento solídny slasher na veľkom plátne ďakujeme. ()

Astaroth12

Myslel som si, že viem čo očakávam no mýlil som sa, toto bolo ešte o čosi horšie ako som dúfal. Hneď začiatočný príbeh ako sa z milých zvieratiek stáli zabijaci mi začínalo dochádzať, že toto bude vážne prúser a keď sa tam zjavili tí herci v gumených maskách ako z nepodareného maškarného plesu, nevedel som v tej chvíli, ci mam plakať alebo sa smiať. Ale najväčšou chybou filmu bolo, že zvieratka nehlaškuju, lebo by sa to mohlo brať ako komédia a tak by film bol aspoň zábavnejší, keď nie kvalitne bohatší. Potom by to mohlo byt brané ako klaun Art, ale on bol brilantný v gestách a náznakoch, čo, ale tu kvôli lacným maskám byť nemôže. Potom tu máme aj taký Halloween, ale tam je aspoň nekompromisne vyzerajúci vrah a tú sú šaškovia. A tak to má trocha podobnosť s pachom krvi, ale ten bol oveľa svižnejší. Tak zo všetkými známymi filmami ťahá za kratší koniec, ale to sa dalo čakať. Tak aspoň za niečo stáli mordy a  len kvôli tomu dávam 2*. ()

• Už počas natáčania tohto filmu bolo oznámené jeho pokračovanie. (Arsenal83)
  • Roku 2022 se autorská práva na postavu „Medvídka Pú“ dostala do veřejného vlastnictví. Ovšem jen v USA, protože dle evropských zákonů se tato práva stanou veřejnými až po sedmdesáti letech od smrti autora – zesnulý spisovatel Alan Alexander Milne zůstal v evropských zemích vlastníkem příběhu do roku 2027. (fiLLthe3DD)
  • Ke značně politováníhodné události došlo 2. října 2023 v Akademii pro inovativní vzdělávání v Miami, když žáci čtvrté třídy zhruba půl hodiny sledovali film Mevídek Pú: Krev a med. Podle Michelle Diaz, jejíž dvojčata byla promítání přítomna, byly děti z tohoto hrůzného zážitku značně otřeseny a v reakci na to jim pak škola poskytla psychologické poradenství. Podle vyjádření Diaz pro CBS News začaly děti velmi záhy po začátku filmu křičet, ať jej učitel vypne, ale ten se k tomu odhodlal až po dvaceti třiceti minutách. (fleker)

Zlaté maliny slupnul hororový Medvídek Pú

Zlaté maliny slupnul hororový Medvídek Pú

09.03.2024

Den před předáváním slavných Oscarů tradičně probíhá vyhlášení cen, které si hollywoodské celebrity často za rámeček nedávají. Řeč je samozřejmě o Zlatých malinách (Razzies), které posměšně oceňují… (viac)

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

22.01.2024

Popelka se dočká krvavého zpracování

Popelka se dočká krvavého zpracování

23.05.2023

Ikonický příběh o Popelce se v průběhu let dočkal mnoha verzí, přičemž mezi ty nejznámější v Česku patří samozřejmě Tři oříšky pro Popelku, animovaná Popelka z roku 1950, a pak možná moderní Popelka… (viac)