Súperi

• Česko Rivalové (viac)

Patrick (Josh O´Connor) a Art (Mike Faist) sa spriatelili vďaka spoločnej vášni k tenisu a počas dospievania sa stali nerozlučnými priateľmi. Keď však do ich životov vstúpi nadaná tenistka Tashi (Zendaya), ich vzťah sa zmení. Z kamarátov sa stanú súperi v láske, ale aj na tenisovom kurte. Jednému sa darí viac, druhému menej – v športe aj v láske to tak niekedy chodí... Keď sa však majú po rokoch stretnúť v zápase na známom turnaji Challenger, všetko sa môže zmeniť. Ktorý zo súperov sa stane víťazom? (Continental film)

Ondris96

Vážně dementně sestříhaná slatanina nezáživné trojice lidí a hudba k filmu je další klišé nehodící se k tenisu. Když už se něco děje, tak to zadupou do země slowmotionem nebo střihem někde úplně jinde. Pointa filmu je, že Zendaya je běhna bez šperky respekt ()

s173nc3r

Tenisové prostředí byla jen kulisa - klidně to mohlo být o šachách. Děj se zcvrkl jen na úšklebky a potutelné úsměvy dvou hrdinů jeden na druhého. Nevím nic o vztazích mezi bisexuály/homosexuály, ale jak je to vykresleno v tomto filmu se mi zdá daleko od reality. Ale třeba to tak bývá, nebo v tom je skrytý význam co jsem nenašel. Každopádně se mi na to moc pěkně nedívalo. Na Zendayu se mi pěkně dívalo. ()

Dr.Miku

Idk. I really liked it. Očami diváka, ktorý chcel aspoň nejakú zápletku a nejaky hetero-ish vzťah. Na to to Stačilo. Za mňa najväčšie plus hudba od Reznora a Rossa. Rezonuje vo mne stále. ()

Metastazina

Tenis je naprosto nudný a zbytečný sport. Change my mind. A i přesto jsem si to pustila. Ano, přestože mi tenis absolutně netankuje. Asi to bylo zčásti protože tam hraje Zendaya a zčásti protože mě fascinuje to žluté chlupaté na tenisáku. Mé utrpení při sledování bylo naprosto srovnatelné jako při rvaní rakety do řiti…..tím širším koncem napřed. Obojí trvá jako zasraná věčnost a cítíte se potom rozmrdaně přesně jako Marsellus. Obskurní chování hlavních postav předčily snad už jen naprosto natahované scény finálního zápasu. Jako koukat asi 15 minut na slow motion, jak z dvou antipatických kreténů stříká pot na všechny světové strany není můj šálek kávy. Tohle by rozhodně ani Rafael Nedal. ()

Playsirka

Skvělí trailer doprovázený i skvělím plakátem i propagací. Ale kvalitně už to taková paráda nebyla. Nechápu jaký editovací tým tam dali, ale musel to být velki budget tým, protože takovéhle výkony by dokázal i průměrný editor na youtubu. Scénky na sebe moc nenavazají, protože někdy máme scénku uprostřed zápasu, pak návrat do minuosti, a pak další scénka je úplně na začátku zápasu. Obsazení však byo dobré. Ale neukázali nám dost důležité části příběhu jako napříkad proč se Zweig nestal úspěšným. Místo toho nám ukážou, že už má jen 70 dolarů a to upřímně koho zajímá. Podle mě dost nadceňovaný film, ale i přesto všechno doporučuji si zájít na film. ()

Třetí Na nože dostalo název a nabírá obsazení

Třetí Na nože dostalo název a nabírá obsazení

28.05.2024

Detektiv s výrazným jižanským přízvukem, Benoit Blanc, se vrací řešit nový podivuhodný případ... svůj zatím nejnebezpečnější. Jak už bylo dříve avizováno, z chválené detektivky Na nože režiséra Riana… (viac)