Réžia:
Brian LevantKamera:
Thomas E. AckermanHudba:
John DebneyHrajú:
Cuba Gooding Jr., James Coburn, Sisqó, Nichelle Nichols, Graham Greene, Brian Doyle-Murray, Joanna Bacalso, M. Emmet Walsh, Christopher Judge, Randy Birch (viac)Obsahy(1)
Čo všetko sa môže stať, keď Afroameričan zo subtropickej Floridy zdedí na mrazivej Aljaške svorku polárnych psov?
Cuba Gooding Jr. ako černošský zubár z Miami Ted Brooks zdedil na Aljaške psí záprah. Jeho vzácne polárne psy Demon, Nana, Diesel, Scooper, Yodel, Sniff, Mack a Duchess sú však tŕňom v oku drsnému miestnemu horalovi Thunder Jackovi, ktorý by ich rád získal. Ted sa však so psami spriatelí a Thunder Jack sa preňho dokonca stane výzvou, aby sa naučil ovládať psí záprah bez ohľadu na to, aké to bude ťažké...
(TV JOJ)
Hrajú
Cuba Gooding Jr.
USA
Najlepšie filmy:
Americký gangster (2007)
Tak dobre, ako sa len dá (1997)
Zázračný lekár: Príbeh Bena Carsona (2009) (TV film)
James Coburn
USA
Najlepšie filmy:
Sedem statočných (1960)
Veľký útek (1963)
Príšerky s.r.o. (2001)
Sisqó
USA
Najlepšie filmy:
Večera s April (2003)
Snežné psy (2002)
Skusni to! (2001)
Nichelle Nichols
USA
Najlepšie filmy:
Star Trek IV: Cesta domů (1986)
Porgy and Bess (1959)
Star Trek II: Khanov hnev (1982)
Graham Greene
Kanada
Najlepšie filmy:
Zelená míľa (1999)
Tanec s vlkmi (1990)
Wind River (2017)
Brian Doyle-Murray
USA
Najlepšie filmy:
J.F.K. (1991)
Tak dobre, ako sa len dá (1997)
Neuveriteľný deň (1993)
Joanna Bacalso
Filipíny
Najlepšie filmy:
Zmluva s diablom (2000)
Gangland (2001)
Mazaní hoši (1998)
M. Emmet Walsh
USA
Najlepšie filmy:
Malý veľký muž (1970)
Železný obor (1999)
Serpico (1973)
Christopher Judge
USA
Najlepšie filmy:
Stargate SG-1: Children of the Gods - Final Cut (2009) (TV film)
Návrat Temného rytiera (2012)
Hviezdna brána: Návrat (2008)
Randy Birch
Najlepšie filmy:
Na ostrie noža (1997)
Vtedy na východe (2000)
Jet Boy (2001)
Donnelly Rhodes
Kanada
Najlepšie filmy:
Butch Cassidy a Sundance Kid (1969)
Jak jsem ti slíbil (1987) (TV film)
Hviezdna loď Galactica: Britva (2007) (TV film)
Jay Brazeau
Kanada
Najlepšie filmy:
Strážcovia (2009)
Insomnia (2002)
Unesení (2002) (seriál)
Jim Belushi
USA
Najlepšie filmy:
Výmena (1983)
Salvador (1986)
Zapomenout na Palermo (1990)
Jascha Washington
USA
Najlepšie filmy:
Verejný nepriateľ (1998)
Príbeh Antwona Fishera (2002)
Posledné Vianoce (2006)
Jane Sibbett
USA
Najlepšie filmy:
Ally McBealová (1997) (seriál)
Zmrtvýchvstání (1991)
Láska na prvom mieste (1999) (TV film)
Jean Michel Paré
Najlepšie filmy:
300 (2006)
Varianova vojna (2000) (TV film)
Cesta do stredu Zeme (2008)
Michael Bolton
USA
Najlepšie filmy:
Popstar (2016)
Vtákomlátič (2008)
Snežné psy (2002)
Artine Tony Browne
Kanada
Najlepšie filmy:
Kráčajúca skala (2004)
Babylon 5: Legenda o strážcoch (2002) (TV film)
Washingtonský sniper - 23 dní strachu (2003) (TV film)
Angela Moore
Najlepšie filmy:
Ja, robot (2004)
Malá rybka (2020)
Denník slabocha 2 (2011)
Frank Charles Turner
Kanada
Najlepšie filmy:
Nezmieriteľní (1992)
Zo života chlapca (1993)
Volání divočiny (1992) (TV film)