Los Angeles 1996 - policajt John Spartan (Sylvester Stallone), nazývaný Demolátor, v súboji s napoly geniálnym, napoly šialeným zločincom Simonom Phoenixom (Wesley Snipes) spôsobí nešťastnou náhodou smrť dvadsiatich rukojemníkov v troskách explodujúceho domu. Trest je vykonaný hibernáciou - zmrazením na desiatky rokov. Pre Phoenixa za jeho zločin, pre Spartana za neúmyselné zabitie... San Angeles 2032 - dokonalé mesto, plné harmónie, mieru a bezpečnej telepatickej lásky. Len kdesi v podzemí živorí skupina "zlých" ľudí, veriacich v slobodný život. Keď zločinec ako Phoenix počas konania o podmienečnom prepustení (čisto formálnom) ujde do tejto nenásilnej oázy mieru, polícii nezostáva nič iné, než priviesť k životu i Spartana, aby zachránil celé mesto. (TV Markíza)

Katty Avok

Ve světle současnosti není tahle utopie až tak přehnaná - možná je dokonce zbytečně umírněná (no dobře, tak ne ve všem, Schwarzenegegr to už pravděpodobně na prezidenta nestihne :o) ). Jako sci-fi/akce/komedie to je přesně můj šálek nenáročné zábavy, ke které se vždy s chutí vrátím 8/10 ()

Dauphin23

Je to síce kravina, ale pobavila, sem-tam aj rozosmiala. Snipes celkom dobre zahral. Sly bol za burana a táto rola odpovedá jeho hereckému umeniu. Vzhľadom na rok výroby dobre spracované efekty a scéna. ()

pelegryna

Není v tom sice nic na vážnou zamyšlenou, ale kostýmy,dialogy a hláška" Do tohohle století putěj snad každýho...! Prostě musí uspokojit oko diváka. ()

misofanko

Milujem styl filmu, kde sa miesaju akcne sceny s vtipnymi komentarmi. A ked ich sam Sylvester, hrdina vsetkych dob, rozprava? Ja mam jednoducho slabost na tieto zalezistosti, kde sa clovek viac smeje ako byt napnuty z akcnych scen. ()

nemcis

Pro mne jednoznačně kultovní film. Stallona moc nemusim ale do tohoto filmu se hodil skvěle. Snímek je nabitý vtipem a akcí určitě žádná nuda. Záporák v podání Snipese neměl sebemenší chybu.Tak snad jen .... Buďte dobří :) 5* ()

Socirel

Skvělá akční podíváná s mými oblíbenci Sylvesterem, Wesleym. Film se odehrává v nedaleké, velmi nepravděpodobné budoucnosti. Příběh je sice nedotažený, ale pokud ho neberete vážně, dokáže i pobavit. ()

hanzikk

Asi jeden z nej akčňáků se Stallonem. Film byl plný akce se vtipnými scénami a ani to nebylo tak nereálné jak to normálné bývá. ()

Rayers

Něco tak vtipnýho jsem ani nečekal :) Nadčasové, vtipné, sebe-parodující, šílený Snipes, testosteronový král Sly, panna Bullock... Ústřední idea fašismu se však s přibývajícími léty zdá stále reálnější, což už tak vtipné není. ()

ajne

Prostě výborná akční sci-fi komedie. Co dodat? Plejáda výborných herců, velice slušně zpracované trikové efekty, které neztrácejí glanc ani po letech a Rob Schneider, který zde překvapivě nehraje trapného tupého blbce, a to se cení. Slušná oddechovka, která se nejlépe slupne s pytlíkem popcornu večer u TV. ()

MaxDamage1

Docela podařený akční film,na kterém mi vůbec nevadilo se podívat i 10x a stále mě bavil. Sly a Wes předvedli slušný herecký výkon! ()

Mezerník

Spojení "Akční / Komedie / Sci-Fi (a Stallone)" v tomto případě funguje dobře... Možná ale kdyby se ubralo na akci a nadhledu (nepravděpodobné situace, přlišná zjednodušení apod.), bylo by z toho pět hvězdiček. ()

Stallone chystá pokračování Demolition Mana

Stallone chystá pokračování Demolition Mana

09.05.2020

Herec Sylvester Stallone má poměrně ikonickou kariéru, specificky jeho série Rocky a Rambo zůstávají dodnes naprostými kulty. Z čeho se ale kult na papíře nikdy stát neměl, a přesto film zaznamenal… (viac)

Rodriguezovo „město bez hříchu“

Rodriguezovo „město bez hříchu“

21.02.2009

A Sin City 2 se opět odkládá. Šéfové produkční společnosti Dimension Films totiž oznámili, že Robert Rodriguez pro ně natočí sci-fi thriller Nerverackers. A bude se muset do natáčení pustit co… (viac)