Krtko v ZOO

• Československo Krtek v Zoo
všetky plagáty
Animovaný / Krátkometrážny / Rodinný
Československo, 1969, 6 min

Krtek se náhodou prokope do jednoho z výběhů v Zoo, kde na něj čekají nástrahy v podobě exotických zvířat. Přítele nachází až v tygrovi, kterému vytrhl nemocný zub. (mau)

Paity

Vždy mě přišlo divné, že se nějak Krtek nezajímal o to, že vlastně jsou ta zvířata zavřená v klecích, když on si to štráduje ve volné přírodě... ()

LachtanShows

Story s tygrem a jeho bolavým zubem mám teď při vzpomínání skoro až živě před očima. Některá Krtkova dobrodružství fakticky nelze zapomenout. ()

JoSte

Nemohl jsem uvěřit svým očím, když "Krtko" v pštrosím hnízdě dal jednomu mladému facku a pak se mu škodolibě smál. :-o Trojúhelníkové nohy pelikána nebo zrychlená želva příliš nepřidaly, ale tupě zatuhlý úsměv slona hned v úvodu byl vtipným zpestřením. ()

ostravak30

A v které Zoo to Krtek asi byl, že pštros obývá stejnou ohradu jako opice. Lev s bolavým zubem je zase důkazem, že i tu největší šelmu a krále zvířat k tomu může paralyzovat něco tak banálního a malého jako je zub. Po shlédnutí epizody, nemůžu si pomoct, mě místy napadlo, zda byla reálná alespoň částečná inspirace seriálem Tom a Jerry. ()