Epizódy(42)
-
Augen zu und durch! (S24E01)
-
Wennschon – Dennschon (S24E02)
-
Versägt (S24E03)
-
Zusammen ist man weniger allein (S24E04)
-
Plan B (S24E05)
-
Kosmische Expansion (S24E06)
-
Späte Rettung (S24E07)
-
Prüfungen (S24E08)
-
Vertrauensfrage (S24E09)
-
Feste Bande (S24E10)
-
Im Dienst des Feindes (S24E11)
-
Herzschmerz unter Radar (S24E12)
-
Rettungsaktionen (S24E13)
-
Letzter Tango? (S24E14)
-
Kindersegen (S24E15)
-
Gespenster (S24E16)
-
Brüder (S24E17)
-
Gefühlschaos (S24E18)
-
Die Löffelliste (S24E19)
-
Mutige Schritte (S24E20)
-
Mit offenen Karten (S24E21)
-
Späte Reue (S24E22)
-
Riss in der Welt (S24E23)
-
Ich wünschte, du wärst hier (S24E24)
-
Offene Rechnung (S24E25)
-
Der falsche Weg (S24E26)
-
Alles in Scherben (S24E27)
-
Beziehungsstatus kompliziert (S24E28)
-
Gleichklang (S24E29)
-
Verstrickungen (S24E30)
Hrajú
Marvin Linke
Nemecko
Najlepšie seriály:
Ponorka (2018) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Jörg Witte
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Dom plný zvieratiek (2010) (seriál)
Anja Nejarri
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Karin Oehme
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Susanna Simon
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Martin Ontrop
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Kráľ zo St. Pauli (1998) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Miriam Morgenstern
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Policajti z hôr (2019) (seriál)
Doktor z hôr - Nové osudy (2008) (seriál)
René Steinke
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Viera (2016) (seriál)
Johann Lukas Sickert
Nemecko
Anna Stieblich
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kleo (2022) (seriál)
Deník doktorky (2008) (seriál)
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Susanne Szell
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Doris Kunstmann
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Rytier šťasteny (1984) (seriál)
Joseph Balsamo (1973) (seriál)
Deník doktorky (2008) (seriál)
Ursula Werner
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Palác (2021) (seriál)
Hanna (2019) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Tom Jahn
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Dark (2017) (seriál)
Deník doktorky (2008) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Dietrich Hollinderbäumer
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Most (2011) (seriál)
Dark (2017) (seriál)
Zamrznuté nebo (2011) (seriál)
Katja Hutko
Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Polícia Hamburg (2007) (seriál)
Eva Löser
Najlepšie seriály:
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Polícia Hamburg (2007) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)