Stephanie

• Česko Stefanie (viac)
Nemecko, 1995, 304x45 min

Walfriede Schmitt, Kathrin Waligura, David Bunners, Claudia Schmutzler, Brigitte Mira, Klaus Gehrke, Lisa Kreuzer, Sandra Keller, René Hofschneider (viac)

Pacienti často potřebují radu a povzbuzení a to velmi dobře ví i zdravotní sestra Stefanie. Ve své nadšené odhodlanosti pomoci každému, často překročí pravomoci a vzdoruje pevným podmínkám kliniky. (oficiálny text distribútora)

Snorlax

Němci si kdysi koupili náš seriál Nemocnice na kraji města, asi taky měli rádi doktory a zdravotnický personál vůbec. A pak se cosi změnilo a oni se pomstili svým o nemocné se starajícím lidem tímto seriálem. Dlužno podotknout, že Němci pociťují ke svým zdravotníkům nesporně menší averzi než Američané. ()

mzss1

Německý seriál, který především funguje na nostlagii a životním dění v nemocničním prostředí. Pecka to opravdu není, často je ve seriálu nuda. Prostě je vše proloženo na hlavní představitelce Stefanii. Nějak mě to nechytlo, takže mé hodnocení je celkově na 19% = * ()

swamp odpad!

Soudružka Stefanie, silná osobnost v křehkém těle drobně ženy, která dokázala vždy a za všech okolností vyřešit jakékoliv potíže. ()

heyda odpad!

Je to totální nuda, ale rozhodně bych to neviděl až tak radikálně jako většina z vás. Když jsem byl nemocný a běželo to, tak jsem se na to sem tam koukal a dalo se to přežít. A chápu docela ženský, který na to čumí, protože takový blbosti jsou k žehlení to nejlepší :-D ()

duklak2

Asi nejlepší „německá“ doktorka. Viděl jsem hodně dílů a docela mě i bavily, i když byly, dá se říci o ničem. Vždycky, hned na začátku každého dílu, někdo např. upadl ze žebříku, nebo utrpěl jiné zranění a skončil v nemocnici, kde pracovala Stefanie. Bavil jsem se skoro každý díl a proto dávám tři hvězdy. ()

Pepy odpad!

Německé seriály + herci které v tom vystupují. Německo ať nenatáčí, jinak to pak vždy dopadne tak jak to dopadá. ()