Ubojnaja sila - Season 6 (2005) (séria)
Kamera:
Jurij ŠajgardanovHudba:
Svatoslav KurašovHrajú
Andrej Fedorcov
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jevgenij Ganělin
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Semjon Strugačjov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Sergej Koltakov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Děti Arbata (2004) (seriál)
Katarína Veľká (2014) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Alexandr Baširov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Zulejka otvára oči (2020) (seriál)
Emmanuil Vitorgan
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Děti Arbata (2004) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Dve tváre Anny (2009) (seriál)
Alexandr Ťutrjumov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Georgij Štil
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Olga Kalmykova
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Denis Siňavskij
Najlepšie seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jurij Nifontov
Najlepšie seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Děti Arbata (2004) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Viktor Solovjov
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Nikolaj Stockij
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Vladimir Mironov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežnev (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Fjodor Dobronravov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Likvidace (2007) (seriál)
Zlaté tele (2005) (seriál)
Alexandr Ivanov
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Alexej Utěganov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Anton Zacharov
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jevgenij Karpov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)