USA,
2023, 4 h 53 min
(Minutáž: 24–72 min)
Epizódy(9)
-
Jednorožčí akademie (S01E01)
-
Skrytý chrám (S01E02)
-
Závod (S01E03)
-
Kniha chmurné magie (S01E04)
-
Pod Hvězdným jezerem (S01E05)
-
Tůně vidiny (S01E06)
-
Polámaný drahokam (S01E07)
-
Havranice chystá pomstu (S01E08)
-
Zahojená srdce (S01E09)
Hrajú
Sadie Laflamme-Snow
Najlepšie seriály:
Slasher (2016) (seriál)
Jednorožčí akademie (2023) (seriál)
Kolton Stewart
Najlepšie seriály:
Expanze (2015) (seriál)
Zámek a klíč (2020) (seriál)
Můj život s Walterovic kluky (2023) (seriál)
Monica Knox
Kanada
Najlepšie seriály:
Starosta mesta Kingstown (2021) (seriál)
Jednorožčí akademie (2023) (seriál)
Kari Wong
Najlepšie seriály:
Ginny a Georgia (2021) (seriál)
Jednorožčí akademie (2023) (seriál)
Pyžamasky (2015) (seriál)
Kamaia Fairburn
Najlepšie seriály:
Jednorožčí akademie (2023) (seriál)
Supergirl (2015) (seriál)
Blockbuster (2022) (seriál)
Rosemary Dunsmore
Kanada
Najlepšie seriály:
Hvězdy týmu (2003) (seriál)
Queer as Folk (2000) (seriál)
Spolucestujúci (2023) (seriál)
Jennifer Hale
Kanada
Najlepšie seriály:
Critical Role (2015) (seriál)
Kocour Felix (1995) (seriál)
Rick a Morty (2013) (seriál)
Mayko Nguyen
Kanada
Sophia Walker
Najlepšie seriály:
Carmilla (2014) (seriál)
Príbeh služobníčky (2017) (seriál)
Star Trek: Neznáme svety (2022) (seriál)
Ana Sani
Najlepšie seriály:
Banda (2019) (seriál)
Dračí princ (2018) (seriál)
Star Trek: Discovery (2017) (seriál)
Dakota Ray Hebert
Najlepšie seriály:
Jednorožčí akademie (2023) (seriál)
Echo (2024) (seriál)
Roman Pesino
Najlepšie seriály:
Starosta mesta Kingstown (2021) (seriál)
Expanze (2015) (seriál)
Jednorožčí akademie (2023) (seriál)
Carlos Diaz
Chile
Najlepšie seriály:
Fargo (2014) (seriál)
Orphan Black (2013) (seriál)
Fringe (2008) (seriál)
Addison Holley
Kanada
Najlepšie seriály:
Spolucestujúci (2023) (seriál)
Mrs. America (2020) (seriál)
Mars (2016) (seriál)
Derek McGrath
Kanada
Najlepšie seriály:
Kravaťáci (2011) (seriál)
Dobrý doktor (2017) (seriál)
The Golden Girls (1985) (seriál)