Angela práve povedala pred oltárom svoje "áno"  sukničkárskemu Deanovi. Svadobná noc sa jej vinou veľmi nevydarí a tak už niekoľko hodín po obrade pristihne Deana s jeho sekretárkou Wendy. Okamžitý rozvod stojí neverníka 300 000 dolárov a pekné nové auto. Netuší, že sa stal obeťou podvodu. Angela sa v skutočnosti volá Max Connersová a úlohu Wendy zohrala jej dcéra Page. Spoločne tvoria perfektný rodinný tím, ktorý sa živí cynickým zvádzaním a ruinovaním bohatých mužov. (STV)

Gary

První půlhodina je super a má švih. Poté ale film začne ztrácet tempo i vtipnost výjimaje několika momentků. Ale i tak se jedná o oddechovou, celkem vtipnou blbůstku, která stojí za vidění hlavně kvůli skoro nestárnoucí Sigourney Weaverové, skvělému Ray Liottovi a nejvtipnějšímu článku filmu, Gene Hackmanovi. ()

mm13

Liotta a Love Hewitt podávajú najlepšie výkony svojich nijako preslnených (ani presvedčivých) kariér... či vlastne najsympatickejšie výkony, väčšinou ich mám chuť z filmov s nimi vystrihávať. Tu im ich role sadli ako uliate. Jason Lee sa so svojou nevďačnou úlohou tiež popasoval nad očakávania. No a Pána Hackmana s Pani Sigourney škoda spomínať, tí to skrátka valcujú. Hej, David Mirkin mal väčšie šťastie na obsadenie, než na scenár. Akurátna zábava. ()

Aluska88

Drzé, vychytralé, zábavné a sexy. Protřelá a mazaná Sigourney Weaver, její přidrzlá, panovačná a sexy prsatá Jennifer Love Hewitt, odpudivý, prohulený a uchrchlaný stařec s červeným nosem Gene Hackman, roztomilý vykutálený packal Ray Liotta a zamilovaný dobrák Jason Lee, kterého mi bylo skutečně líto, ten to od Jennifer schytal nejvíc. Chovala se k němu opravdu jako kráva (samozřejmě do doby, než si uvědomila, že ho nejspíš skutečně miluje:) Film by se klidně dal využít jako příručka pro všechny mazané a ziskuchtivé ženské. Myslím, že způsobů a návodů, jak ho "dostat" je zde předloženo bohatě. Humorné scénky na sebe navazují jedna za druhou, stejně jako dialogy. Milý závěr, kde nakonec dojde i na jednu osobu:) ()

Kamkon

Jediná role Jennifer Love Hewitt, která ji sedí a skutečně jde, avšak ke kariéře zřejmě nestačila. Jinak skvělý humor a zábava po celou dobu filmu-vzteklé a "bouřlivé" námluvy s budoucí láskou nezbedné dcery a hlavně pasáž hraní si na falešnou Rusku jsou nezapomenutelné. Ano, je to ten upadlý "pipisk":)))). ()

monolog

Určitě nadprůměrná komedie, občas bych řekl až bláznivá. Nejvíc tady oceňuju, jak ty ženský bezostyšně využívají chlapské blbosti a schopnosti mít krev pouze na jednom místě v těle zároveň. Geneova figurka je naprosto nezapomenutelná, nejen to neustálé pokašlávání a nechutnosti, ale třeba i jeho smrt nebo krásný od kouření černý zuby a absolutní nezájem o okolí, pokud od něj nemůže něco dostat. Dialogy jsou srandovní, není to hláškování, ale legrační rozmluvy, který na sebe navazují. Jen Jennifer Love Hewitt mi tu přišla jako totální kráva a nějak nechápu, jak se do ní ten chlapík mohl zamilovat, protože potkat takovou mrchu bych asi měl co dělat abych ji nepropleskl. A českej dabing tentokrát špatnej není. Například Olga je česky naprosto úchvatná a ta písnička Back in USSR (Beatles?) je anglicky s ruským přízvukem dost dobrá. Tahle komedie mě prostě pobaví, kdykoliv se na ni podívám. ()

• Režisér David Mirkin si zahrál v tomto filmu roli Jackova (Jason Lee) právníka. (Bauer)