Neľútostná krutosť a fanatická disciplína robí z Yakuzy najnebezpečnejšiu mafiu, najmä keď ju riadi chladnokrvný vrah Funekei Yoshida (Cary-Hiroyjuki Tagawa). Detektív Chris Kenner (Dolph Lundgren) má na muža s tetovaním, ktoré si všimne aj na tele Yoshidu, najstrašnejšie spomienky - zabil mu totiž v detstve rodičov... Žiadny iný policajt v Los Angeles sa preto nemôže pustiť do boja s gangstrami v japonskej štvrti s takou zúrivou silou. Navyše musí zachrániť dievčinu, ktorá videla, ako Yoshida brutálne zavraždil jej priateľku. Keď mafián zistí, že mu Kenner stojí v ceste, vyriekne nad ním ortieľ smrti... Ešte šťastie, že je tu i ďalší charakterný policajt Johnny Murata (Brandon Lee) - jeho metódy sú však od tých Kennerových diametrálne odlišné... (TV Markíza)

Jevablo

Řekl bych docela podceněné dílko (no když se koukám na plakát, taky bych dal odpad). Ale nápis "komedie" zde fakt nelže. Brandon Lee dobře zahrál toho povídavého vedle Lundgrena (to holt naše akční hvězdy potřebují, nemohou toho moc říct, ti nejlepší zvládnou maximálně tvářit se tajemně). Čili Dolph je tam na zabíjení a Lee na srandu a funguje to. Řekl bych nejlepší akčňárna s Lundgrenem. ()

Pythonator

Pokud chcete vidět nejlepší film s ubohým Dolphem v hlavní roli, tak sáhněte po tomto nebo po Vládcích vesmíru. Toto má navíc výhodu, že to pomáhá držet nad vodou Brandon Lee. ()

lundgren86

Tenhle film mě v éře VHS minul, ale i když je to prostě slátanina, musel jsem dát čtyři hvězdy (i kvůli svýmu nicku, protože v 90. letech toho moc lepšího Dolfík nenatočil). Yakuza, useknutá hlava nebo ruka samurajským mečem, pomsta za vraždu rodičů, extrémně zlej záporák, svaly, typ sešrotovanej v autě, zajímavý obsazení... Ludgren, Lee i Tagawa celý film suše hlásí a skoro nezastavují v mlácení a zabíjení svých soupeřů. Jasně, spousta situací je absurdních, ale i díky docela krátký minutáži to nestihne nudit. ()

plissken

Takovej kopec dementních hlášek, u kterejch se člověk za břicho popadá se neobjevuje tak často takže to na tom filmu opravdu vítám a vůbec taková béčková akce prostě vždycky pobaví. úplný heavy metal suši a ta baba je taky dobrá ()

matespal

Když se člověk nudí a neví co má dělat,tak si má pustit tento filmeček.Oddechovka se skvělýma akcema,nenutí nás přemýšlet,délka dostačující.Duo Dolph +Brandon dokonalost sama ()

Slavusko

Najkratsi, najstrucnejsi, dobry Lundgrenov film, v ktorom si zahral aj nadejny Brandon Lee... Neviem, mne sa celkom pacil, obaja hlavni hrdinovia tam predstavuju svoju vrcholovu formu v pozicii policajtov vs mafie na cele s Yoshodiom (Cary-Hiroyuki Tagawa)... ()

Profík

Měl jsem to kdysi rád, mělo to docela sympatický hlavní hrdiny, pěknou holku, která se tam bohužel nesvlíkla, měla dublérku, solidní akční scény a dobrýho záporáka. A netrvalo to moc dlouho, aby to začlo nudit. 70%. ()

beaverkiller

Klasický starý akční B. Jeden z Dolphův nejlepších filmů. Vtipný hlášky, žádný otravný natahování, pěkný holky...Škoda jen, že Tia měla dablérku:-( ()

marcelita

Dám čtyři hvězdy..hlavně kvůli mamce,která ten film měla ráda a asi by to tak i chtěla. Já ho z nostalgie taky můžu a dnes je to spíš komedie než akčnák,ale to neva. Mladý Dolph mě potěší vždycky .-) ()